Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Asa tata , ia Astra bucata cu bucata! Doar ca la tine n-o sa joace fara Sumudica bwahahabahah
Umpleti ziarul toata ziua cu becali si steaua !!!!! Altceva nu mai aveti ce scrie ????? Zi de zi aceleasi personaje cu titluri diferite. Sa va fie rusine !
teixeira poate juca si ca under 21?!
Pe Sanmartean nu l-ai luat ca era batran..bine ca-l iei pe pustiu de Texeira
Ar fi un transfer excelent nea Gigi care e om bun se pricepe ne facem si echipa de old-boys si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
:)))
gheghe promoveaza copii......
Si mai aveti curaj sa comentati ca de ce nu merge nationala? Cand oieru' aduce un strain expirat de 36 de ani sa joace la Steaua? Cand ai jucatori romani de 18 19 ani in echipa. Parca liga1 ar fi acum premier league si nu poti risca sa joci cu tineri impotriva la fc botosani sau gaz metan medias..hai ma ce dra-q..vai de capul lui de nebun oieru'.
Cobraa, nu uita, campeonule: "Cand am venit eu la dinamo, suporterilor le era rusine sa mai iasa din case" M. Rednic
Articol din Revista de Stomatologie "Sa ne uitam in gura lui Ciobi">
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.