Alte știri din fotbal
România - Bosnia, debut în preliminariile Campionatului Mondial din 2026 » Moment colosal în momentul intonării imnului
48
Coșmar pentru Dawa și naționala Camerunului! Zbor întârziat, aeroport închis și cinci ore de drum cu autocarul
0
În ziua în care a pierdut procesul cu Agenția Națională de Integritate, Piedone a făcut baie de mulțime la România - Bosnia: „Dacă veneam în inspecție...”
0
Apariție extravagantă a lui Radu Drăgușin la România - Bosnia » Ținuta lui a atras toate privirile pe Arena Națională
2
Știri din fotbal internațional
Start în preliminariile europene pentru CM 2026! » Celălalt meci din grupa României a dat startul + Anglia joacă ACUM
0
Moment inedit în preliminariile Cupei Mondiale din 2026 » Starul din Premier League a oferit autografe după schimbare, iar arbitrul nu l-a iertat
0
Kane, atac indirect pentru Tottenham: „Indiferent de câte goluri aș fi marcat, nu aveam nici o sanșă”
0
Incredibil cu cine a semnat Neil Lennon, la 7 luni după despărțirea de Rapid
1
Lifestyle
Dezvăluiri incendiare ale unui fotomodel celebru: „Am participat la o petrecere de swingeri cu fotbaliști internaționali”
8
„M-a înșelat cu Claudiu Keșeru, chiar soția lui mi-a zis!” » Acuzații-ȘOC: „E nașul meu, a durat un an și jumătate”
32
Italienii anunță „criza de cuplu”, la aproape doi ani de la nuntă: „Există lucruri pe care nu le poți controla”
2
Ion Țiriac, surprins pe străzile din București cu o mașină din 2004 și peste 65.000 de kilometri la bord
18
Prodanco….l-a care nivel a ajuns Reghecampf incat nu se mai poate intoarce la Fcsb ?? Fii mai concreta !! De cand a plecat de la Fcsb a activat in zona Golfului la echipele Al Hilal, Al Wahda, Al Wasl si Al Ain, nu a castigat niciun campionat si a fost demis de la toate aceste echipe !! Care este nivelul despre care ne tot povestesti ?? Dupa aceste “succese” nu cred ca exista in acest moment vreun club cu pretentii care sa-l oferteze pe Reghecampf !! Inceteaza pentru ca lumea nu mai inghite basmele tale !!
Pardon bai *** ce nivel ziceai ca a ajuns soarele tau? :))))). Gsp ziar de can can ieftin.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gsp a devenit oficial cancan
Reghe nu mai antreneaza fara 50000€/luna. Asteapta 1 an sau 2 un contract de la arabi da un tun de 2 sau 3 milioane dupa care repeta figura. La fel si Olaroiu. Acolo castiga banii f usor si fara stres. In Romania este mult stres si bani putini.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.