Comentarii (69)
 •  17 Martie 2008, 09:47

ciudat , habib nu e musulman?

Ce vb bah ziaristule, penaltyul la nesu a fost evident. Intrarea lui balint la nesu n-a fost umar la umar ci i-a pus piciorul in fata "protejind" o minge pe care nu o controla. Deci fault clar. Si asta s-a vazut la toate reluarile...In plus a fost penalty pt. dica tot in prima repriza. Cu 2-0 la pauza pt. Steaua era meciul jucat. Cit despre assa zisul fault la portar nici vb. Stelea incearca sa se ridice in timp ce Dica sare peste el pt A EVITA coliziunea deci nu-i fault.

•  17 Martie 2008, 09:35

Felicitari becali,un hot de 2 bani...

•  17 Martie 2008, 09:32

ce a faurat Steaua? inv fotbal,sau macar invatati sa va uitati la fotbal...pt voi orice greseala ins blat -sunteti praf

•  17 Martie 2008, 09:05

FC Steaua, o echipa de carliontzatzi patronata de baciul credincios si totusi pacatos peste masura.... Sa va fie rusine pentru maniera in care acumulati puncte! Toata lumea vede ca nu jucati nimic, sunteti niste epave... Prea putin se vorbeste despre arbitrii tusieri care de prea multe ori deja inchid ochii si se fac ca nu vad nimic. Ei strica meciuri si isi iau bani grei pentru asta. Tara de kkt, campionat de kkt arbitrii de kkt! Rusine!

•  17 Martie 2008, 09:01

cine fura, cine fura steaua eeeee!!!! aleeee aleeeee

•  17 Martie 2008, 08:53

nu mai ziceti nimic de arbitri. la dica nu a fost 11 metri. dar urziceniul a avut 2 lovituri de la 11 metri.nu mai zic de faultul la stelea de la gol. dar nu vede nici macar presa!!! sa va fie RUSINEEE!!!

•  17 Martie 2008, 08:51

PTR STELISTI : CE ZICETI VOI DE MECIUL BUZAU-PANDURII ????SI-A LUAT PANDURII PUNCTELE DATE STELEI????? SI CREDETI-MA CA STIU CE VORBESC.IN LOCUL VOSTRU AS TACEA DIN GURA.DECAT UN CAMPIONAT CASTIGAT ASA MAI BINE PE LOCUL 10.DE 3 ANI INCOACE NUMAI CU BLATURI VA OCUPATI.DACA NU ARANJATI DIRECT CU ECHIPA PLATITI ARBITRII.IMI E MILA DE VOI !!!!

•  17 Martie 2008, 08:38

in goana dupa bani ,steaua joca de doi bani ! A fost o data o echipa steaua .....nu stim daca v a mai fi ?? Recul fotbalistic !

•  17 Martie 2008, 08:37

aLEX, tu habar nu ai pe ce lume traiesti. Doamne fereste sa ne reprezinte in Liga o echipa care nu e in stare sa bata nici Ceahlaul. Daca Clujul e echipa moderna de care vb, mai bine te trezesti.