Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
iar cel mai mare tun l-a dat pascaniotul scotand din club banii de champions league, lasand clubul fara bani si investind in drepturile tv pt liga 1 pe care acum nu le mai poate plati el este ceol mai amre vinovat, degeaba incearca sa arunce vina pe altii !!!!
Acolo e simplu. Din ce a vandut doar Traore si Perreira nu au fost tepe.
Vaai, scuza-ma. Au vandut 7, nu 5 :)))
Acum a vorbit de tepele luate...Maine va vorbi in "mod sigur" de tepele date !
:)))))
Dupa tepele respective a venit perioada cu 120.000 euro/maxim pe an, plus niste tunuri date afara(Radoi, Bogdan Stancu). Nu se compara cele cateva tepe cu zecile de mercenari cu salarii mari care erau lasati liberi de contract dupa 6 luni/1 an.
Da............mai ales cu transferurile lui Elton,Plesan,Szekely,Mendoza,Dayro Moreno,Andrey,Tatarusanu,Gabi Matei,M Costea,etc,etc....toti plecati grastis dupa sume exorbitante platite pentru valoarea lor......sau ma rog.....:)
lectureaza aici...treaba nu sta asa cum zici tu....au vandut o gramada de jucatori pe bani multi: ://stirileprotv.ro/stiri/ardeal/un-motiv-in-plus-pentru-care-cfr-va-fi-o-forta-in-europa.html
Jiji a fost doctor in economie pe langa Harpy si dr. Menghele-Muresan.
..mi-ai luat vorba din gura!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.