Comentarii (9)
pufulina4
pufulina4  •  17 Aprilie 2024, 17:52

Mai oameni buni, haideți să analizam corect, haideți sa ved5 de ce dtigai ca v-au furat?! 1. În prima repriza v_au scăpat de un penalti pt Botoșani la un fault evident în careu. 2 În repriza a 2-a Botoșani a primi un penalti corect. 3 la primul galben luat de chitu a primit un carton galben corect pt proteste 4.La cartonul 2 eonat acordat. Dar după tactica total greșită nu poți la 1-1 sa mai încasezi încă 3 goluri??? Hai sa fim serioși nu arbitrajul a fost de vina. O seara buna

mehigh_ms
mehigh_ms  •  15 Aprilie 2024, 08:00
Postat de parachioara5 pe 14 Aprilie 2024, 16:59

...de ce nu va retrageti ?...nu vedeti ca toti va bat toti va injura toti ...

nici noi nu intelegem de ce nu te retragi! numai prostii debitezi!

TudorLzr
TudorLzr  •  14 Aprilie 2024, 22:31

Eliminare total eronata, nici vorba de fault, in nici un caz al doilea glaben. De aici si scorul ... Cine s-a uitat la meci intelege ce zic!

donqhote
donqhote  •  14 Aprilie 2024, 18:18

Chitu, nu ai primit rosu la acea faza, ai primit doar galben. Asa ca faci scandal pentru nimic. Nu e vina nimanui ca tu mai aveai un galben pentru proteste.

id45
id45  •  14 Aprilie 2024, 17:50

A început nebunia pardon golănia !!! Ieri , grecul a fost la Voluntari ... ca NU cumva Oțelul să câștige ! Apropindu-se ”alegerile democratice ” ... au câștig de cauză cei care sponsorizează la partide ! La Botoșani , Călin ”file de poveste” face praf un meci ! NU e singurul meci ! Să vedeți ... ce va fi la DINAMO !!!

fereu  •  14 Aprilie 2024, 16:50

Calin acesta un personaj sinistru ingamfat ca un membru de partid comunist. Prost gramada a intrat si in politica. Va dati seama ce a ajuns de tara asta.