criticul98  •  16 Mai 2012, 09:29

Incredibil!!! Se vand???? Cine cumpara??? Nu este intrarea libera???

adrian77rapid
adrian77rapid  •  15 Mai 2012, 18:12

niste scarbe mai asteapta sa vina lume la meci aia din liga suspenda la infinit astia cu biletele astea nu se duce nimeni in cati va ani se alege praful de ce a mai ramas din fotbalul din romania rusine patronilor rusine liga si federatia rusine presa ca nu luati atitudine ...nici nu cunoasteti fotbalistii di poza voastra rasilor sisclavilor ... pupati oierul in cur casa aveti ce scrie scrieti de orice numai de fotbal si sport nu

vendetta87
vendetta87  •  15 Mai 2012, 13:50
Postat de spivak pe 15 Mai 2012, 12:55

Când ţi se garantează eliminări, scandal şi gol decisiv în minutul 90, sigur că biletul e mai scump. Spectacolul costă. Sportul - Rapid: 0-1 la pauză, 0-2 în min. 89, 3-2 în minutul 93. Forza, Muce!

hai ma ca este ieftin tinand cont ca poti sa-l vezi pe finu in atac si pe marcos antonio,o adevarata stanca in aparare