dom nul boc mare fotbalist cu un caracter de invidiat o somitate in fotbal nu vede negru pe alb nenorocirea care se putea intampla pe tunel dar cu probe in fata face afirmati demne de mila lui ,nu stiu daca sa mai intamplat vreodata ca, omeni de ordine sau din stafu tehnic sa lovesaca miseleste un fotbalist culmea tv iregistrand tot ,pe urma vin fel de fel de oameni care isi dau cu parerea ,nu stiu daca tas va vedea cu alti ochii dar e sigur se va face dreptate spre rusine lor in tot complotu fata de cfr hu hu

Tudor a venit clar sa scoata un 3-0 pt. cfr lamasa verde.

Si cu asta, am incheiat si misterul Tudor "stelistul". Pfa, ce gluma buna.

forumeer
forumeer  •  15 Mai 2012, 00:32
Postat de forumeer pe 15 Mai 2012, 00:29

Problema e ca acest "stelist declarat" ne-a luat un campionat. Dinamo-Steaua, sezonul 2007-2008. Penultima etapa. Steaua trebuia sa nu piarda in Groapa si iesea campioana, ultimul meci fiind cu Buzaul. Un puncticel si CFM-ul nu mai castiga primul titlu din istorie. Arbitrul meciului: Tudor. Min.40, Tudor da penalty pt dinamo. Bratu inscrie si ii "mitraliaza" pe stelistii veniti in deplasare. Bratu a primit galben. Dupa aceea, timp de 20 de minute, Bratu a facut pe rand: hands intentionat, fault de la spate in stil secera si a simulat in careu un penalty. Trebuia sa primeasca de 3 ori al 2-lea galben. Nu l-a primit. 5 minute mai tarziu ii da pasa de gol lui Danciu. 2-0. St

cont.: 2-0. Mai tarziu, inscrie si Ghionea si se termina 2-1 pt dinamo. Steaua pierde un titlu in mari proportii datorita lui Tudor si CFM ia primul titlu din istorie. Repet: la 1-0, Bratu avand deja galben, face pe rand: hands intentionat, fault de la spate si simuleaza in careu. Nu primeste in nici una din cele 3 dati al 2-lea galben. La cateva minute dupa simulare, ii da pasa de gol perfecta lui DAnciu si se face 2-0. VICIERE de rezultat. Cum poate Tudor vreodata sa fie stelist?

forumeer
forumeer  •  15 Mai 2012, 00:29
Postat de mircea1957 pe 15 Mai 2012, 00:11

Toata lumea stie ca tudor este stelist declarat, numai ca la Cluj, a inebunit ca si conducerea echipei cu care simpatizeaza, si a luat-o pe pustii rau de tot. Ce sa facem, asta-i nivelul lor, nu ceri acolo unde nu este nimic. Zero barat in creier.

duralex
duralex  •  15 Mai 2012, 00:23

Mai fratilor voi aveti ce aveti cu Tudor.Ok,omul a gresit s-a cacat in izmene si a oprit meciul.Dar cum pot bosorogii de la comisia de disciplina dispune rejucarea - din min 0 - si de la 0-0.Dupa care regulamente???Daca frinarii nu se duc la TAS sint niste plingaciosi cacaciosi ca Tudor.Punct

mircea1957
mircea1957  •  15 Mai 2012, 00:11
Postat de forumeer pe 14 Mai 2012, 23:43

Tudor a facut jocul Stelei la Cluj, dandu-va un penalty imaginar. Ai o logica ... de ardelean.

terminatorul2
terminatorul2  •  14 Mai 2012, 23:46
Postat de bucurestean_suta_la_suta pe 14 Mai 2012, 23:04

Ba demagogilor , eu fiind crescut pe Magheru, nici nu va bag in seama.Voi ,tarani boriti crescuti la coada vacii,stati numai pe ziarele bucurestene.Chiar daca sufar pentru Dinamo,vreau Steaua campioana,decit sa ia titlul moldovenii aia boriti sau CFR,asta e dar trece.

Moflea , alt nick ? : ))))

forumeer
forumeer  •  14 Mai 2012, 23:44

E clar ca Boc are dreptate. Daca nu oprea meciul, trebuia sa dea afara 6-7 jucatori de la fiecare echipa si ambele pierdeau cu 0-3. Asa, le-a mai dat o sansa....

forumeer
forumeer  •  14 Mai 2012, 23:43
Postat de ionutcampean pe 14 Mai 2012, 23:39

tudor face jocurile stelei,asta se stie de cand e lumea!!la meciul vaslui cu sportul era foarte agitat la golul lui wesley,de ce oare?iar la cluj a vazut o tara intreaga ce a facut.rusine tudor!!!