Comentarii (207)
 •  03 Martie 2008, 09:14

mah sunteti niste analfabeti bucuretenelor!! toata tara va ureste!!! anti bucuresti!!!

•  03 Martie 2008, 09:10

o intrebare am: UNDE ERA "liderul" IN CELE 70 DE MINUTE SCURSE PANA LA FAZA AIA CU SEMEDO???? UNDE?????? Steaua A MATURAT PE JOS CU CFR-UL. IN PRIMA REPRIZA CFR-UL A TRECUT DE 2ORI MIJLOCUL TERENULUI. 5-1 LA PAUZA ERA SCORUL CORECT. ASTIA VOR SA JOACE IN CL???

•  03 Martie 2008, 09:08

Steaua a facut un meci super tare frate; si eu sunt ardelean dar sunt STELIST pana la moarte si nu sunt de acolrd ca o echipa cum e clujul sa tot faca atata tamtam ca ei or fi cei mai buni si cei mai tari; sa se mai uite la meciul cu famagusta sau cum le zice la aia si dupa aia numa sa se gandeasca la campionate europene. Mergeti fratilor in intertoto ca acolo ii de voi, lasati echipele cu experienta sa faca puncte pt romania. FORTA STEAUA!!!!!!!!!!!!

•  03 Martie 2008, 09:07

mah bucurestiu este un analaog de c.a.ca.t

•  03 Martie 2008, 09:06

Pacat ca Tudor a stricat un meci asa frumos.Pierde nu CFR sau STEAUA,pierde fotbalul romanesc fiindca in CL nimeni nu avantajeaza pe nimeni.Sant curios ce masuri se iau impotriva lui TUDOR!

eu....dap ai dreptate...cfr a facut atatea puncte in europa e shi pacat ca nu reusheshte sa bata nici pe steaua, nici pe dinamo, nici pe timishoara shi cu rapid au batut cu un penalty inventat...

•  03 Martie 2008, 09:05

anti bucursti! am o intrebare! cati sunteti satuli de javrele din bucuresti? de manevrele lor? ati vazut ce s-a intamplat si la Galati? si in Ghencea!!! si la mioveni a fost ceva necurat!!!!!

•  03 Martie 2008, 09:03

uny eshty prost...e un fundash al cfr ului pe linia portzii plus portarul deci 2 jucatori...ia-tzi ochelari

eu da da, semifinala de cupa uefa- hotie, 2prezente in grupele cl- hotie, victorie impotriva detinatoarei cupei uefa-hotie...gandeste-te un pic inainte sa vb si spala-te in gura inainte sa vb de STEAUA. rrapidul nu trebuia sa se retraga cand au fost furati la ei acasa in giulesti in meciul cu cfr???? UNDE ERA CFR-UL PANA LA FAZA CU SEMEDDO??

•  03 Martie 2008, 09:01

atb177 ai perfecta dreptate. nu inteleg de ce se iau unii dp prostul nostru patron si injura ungurii din moment ce singurul ungur de la cfr e doar patronul care e de 1000 de ori maie chilibrat si mai cult decat clovnul nostru.