unico_biancorossi  •  15 Septembrie 2014, 23:13
Postat de inexistentus pe 15 Septembrie 2014, 18:00

dupa logica ta de ymbecil, si ceahlaul are un lot superior echipei din prelungirea ghencea, nu-i asa ?

unico_biancorossi  •  15 Septembrie 2014, 23:10
Postat de moshu_cu_ruc.sacul pe 15 Septembrie 2014, 20:11

Ceea ce a declarat Mateo sunt sigur că a fost doar o părere subiectivă, izvorâtă din dorința (poate, de moment) de a-și estompa propria frustrare. În principiu, lăsând deoparte formularea vădit răutăcioasă, sunt de acord cu ceea ce s-a scris în articolul de față. Totuși, uneori sunt aspecte pe care nici măcar jurnaliștii (adevărați) nu le pot înțelege întru totul pentru că acestea sunt strict de ordin sentimental iar semnificația lor se regăsește doar în inima suporterilor. Poate tocmai de aceea, în declarația lui Mateo, dinamoviștii au putut “citi” și…dincolo de cuvinte. Eu, unul, l-am înțeles perfect.

evident, si tot dincolo de cuvinte (ma refer la cuvintele goale, fara continut si fara sens aruncate inutil pe aici de colegii nostri de forum), trebuie sa remarcam notele indecent de mici acordate anumitor jucatori de la dinamo. de parca ar fi pierdut cu adevarat cu 7-2 nu cu 3-2 si de parca ar fi jucat ei in 11 si aia in 9, si nu invers. intr-adevar, mare ti-e gradina....

unico_biancorossi  •  15 Septembrie 2014, 23:07
Postat de bogdan23a pe 15 Septembrie 2014, 22:32

Luca Toni tocmai ce a primit un penalty identic in Verona-Palermo!

da, am vazut si eu. e normal, ala e fault sanctionabil.

chronic
chronic  •  15 Septembrie 2014, 22:53
Postat de steaua1948 pe 15 Septembrie 2014, 20:37

Caine, vezi ca ai uitat ochelarii sau lentilele de contact la gunoi, acolo pe unde ai scormonit in ziua meciului, ca ai vazut in ceata acele 2 caderi teatrale din repriza secunda, plus la acel penalty acordat foarte usor, in alte tari nici nu se uita arbitrul, dar de, suntem in romania,, Iesi acasa..... :)))))))))))

iar s-a aruncat in piscina feneia de lazar si au cerut penalti phaphagalii? fara arbitrii sa le dea penaltiuri aiurea se bat la retrogradare

bogdan23a
bogdan23a  •  15 Septembrie 2014, 22:48
Postat de bogdanseven pe 15 Septembrie 2014, 22:38

Realitatea pentru voi nu este realista...asa ca ia-te de mana cu Mateut care a zis ca la singura ocazie Botosaniul a dat gol....iar meciul s-a terminat 3-2.................. TREI!!!

Rusinos pt Botosani,sa bata cu 2(DOI) oameni in plus,in ultimul minut,cu 3-2.Pe de alta parte,salut primul suporter al FC Botosani pe care il vad pe site.Multi ani in liga 1!

bogdanseven
bogdanseven  •  15 Septembrie 2014, 22:38
Postat de idi53 pe 15 Septembrie 2014, 20:14

E adevarat ca DINAMO a jucat f.prost,dar inca 2penalty-uri CLARE a avut!Asta e REALITATEAce nu poate fi CONTESTATA!