dragosdobre22  •  20 Octombrie 2009, 12:36

Daca si szekely mai e fotbalist ma iau de oina....e trompeta echipei ..ii trebuiesc 100 de pase sa dea o centrare buna...e pe langa la steaua 2 cred ca i se va potrivi jocul..ii ia tot elanul lui Toja care a inceput sa impresioneze..si voi analistilor de fotbal lasa`ti comentariile ca sunte`ti pe langa!szekely merita nota 2

•  19 Octombrie 2009, 20:21

Sa-l incurajam pe Dayro. Si sa-i tinem pumnii, ca poate mai mult. Fortza STEAUA!!!

•  19 Octombrie 2009, 16:52

Sa nu ne mai suparam cand vin toti frustratii si se plang la meciurile stalei ca a fost Blat. Cand nu au ce zice baga prostii ca a fost blat ca in 86 nu a fost o mare realizare sa castige Cupa Campionilor, d'aia au si alte echipe din tara cate 2-3 castigate. Aseara a fost un meci bun si disputat si grigoras chiar a vrut sa bata doar ca pe Iesieni i-au lasat bateriile si Steaua dupa pauza a jucat in 11 ca a iesit Filip-bun cand pleaca pe atac dar lent si fara reflexe(inca) in aparare. Bv Dayro

zampano
zampano  •  19 Octombrie 2009, 11:29

Bai stelistilor de la gsp ce cauta acest comentariu pe rapidisti.ro?????????

tomoiaga
tomoiaga  •  19 Octombrie 2009, 10:19
Postat de steaua...ucl pe 19 Octombrie 2009, 10:15

PENTRU TOMOIAGA Nu ma refeream la tine ma refeream la toti ceilalti STI TU CARE!!!:)

OK.FORZA STEAUA

steaua...ucl
steaua...ucl  •  19 Octombrie 2009, 10:15

steaua...ucl  •  19 Octombrie 2009, 10:12
Postat de skrap pe 19 Octombrie 2009, 01:32

dayro nu sa vazut pana in momentul golului, si in primul rand nu a marcat peste cateva minute cum a intrat, a marcat peste cateva zeci de minute, ca au fost vreo 20... nush cum puteti sa ii dati 8 lui dayro, 7 lui szekely si 7 lui toja, astia 2 practic au facut jocul dayro a fost inexistent pana la marcarea golului, nu sa vazut de 3 ori cu mingea, zapata daca nu era in poarta el si reflexele lui eram mancati.. nush cum puteti sa ii dati 7, surdu 5, bai astia de la gsp surdu a fost pe tot terenul

daca ai fi jucat fotbal macar 5 minute in orice liga ai sti si tu ca un jucator ca Dayro nici nu trebuie sa se vada doar la faza golului sau in momentul unei pase de gol...daca avea cine sa paseze mai mult spre Dayro atunci nu ar fi trecut ,,20 de minute,, ca sa marcheze ..raspunde-mi la o singura intrebare CINE MAI TRAGE LA POARTA IN ROMANIA LA COLTUL LUNG CU EXTERIORUL?...HAI SA TE VAD!!! DACA NU STI NU MAI VORBI SI PUNE MANA PE O CARTE SI MAI CITESTE SI TU CEVA LASA INTERNETU CA NU E DE TINE

tomoiaga
tomoiaga  •  19 Octombrie 2009, 10:10
Postat de steaua...ucl pe 19 Octombrie 2009, 10:00

Da e adevarat atunci in 86 se juca un alt fotbal ..e adevarat ca echipa de atunci acum in zilele noastre nu ar putea bate multe echipe de la noi din campionat acum sunt alte conditi alt stil fotbalul a evoluat foarte mult in 20 de ani Steaua de acum nu se poate compara cu steaua din 86 prin prisma rezultatelor obtinute ..sunt cupe pe care nici o alta echipa romaneasca nu le-a mai castigat si nici nu o sa mai castige cineva vreodata in romania..stiu ca va doare dar asta e adevarul!!

NU PE MINE MA DOARE,DI CONTRA.MESAJUL MEU A FOST PT.CEI CARE CONTESTA PERFORMANTA STELEI DIN 1986-1989. PS.MAMA MA NASCUT STELIST.

•  19 Octombrie 2009, 10:09