81mada  •  19 August 2024, 11:27

Penibil…

CN72
CN72  •  19 August 2024, 11:18

Jenant sa vii cu scuza asta cand absolut toti comentatorii neutri au zis ca a fost un arbitraj bun.

Spaima_oilor
Spaima_oilor  •  19 August 2024, 10:56

Da, Brownie! Ai dreptate! Nu te teme! Spiritul alb visiniu nu moare cand vor gspistii platiti de la palat! Noi suntem cu tine si cu toti baietii! Doar sa iti faci treaba si titlul va veni! Hai Rapidul! HAI REALUL! Hai cu titlu 4 la baietii din Giulesti, iinima fotbalistica a Romaniei

Omc87
Omc87  •  19 August 2024, 10:41

Culmea e ca a fost unul din cele mai bune arbitraje ... și zic ca sunt rapidist ... e haos la rapid și nu numai în teren și în tribune ... aseară au dat vina pe sumudica cu niște declarații din anii trecuți și acum 2 etape jubilau cu sumudica ... nici ei nu știu ce vor

88gore88
88gore88  •  19 August 2024, 10:39

Nivelul Superligii a crescut vizibil,e greu pt orice echipa ce ratează startul.Acest nivel a crescut prin omogenitatea unor echipe ce nu erau luate în calcul în sezoanele precedente (Craiova,Sepsi,U Cluj,Otelul si chiar Dinamo) iar alaturi de principalele forțe (fcsb,rapid,cfr si farul) vor da o bătălie acerba pt locurile din play-off.In ultimele sezoane s-a întrat cu 40 de puncte în 30 de etape.Craiova a indeplinit o treime,Dinamo un sfert,la fel Sepsi,u Cluj,otelul ,cfr,după doar 5-6 etape...

cirus11
cirus11  •  19 August 2024, 10:37

Asa este, arbitrul a facut greseli dar VAR-ul le-a corectat. Stie Braun ce nu a corectat?? Atacul dinamovist din ultimul minut, oprit de arbitru din lasitate, i-a fost frica ce se intampla acolo pe stadion daca bat oaspetii in ultimul minut. Si la faza aia ghici ce, dinamovistul scapase 1 la 1 ca ultim fundas fix cu Braun... Deci sa spuna mersi ca nu a lasat sa continue faza aia unde in cazul optimist se lasa cu rosu pt Braun, in cel pesimist... cu infrangere.

Alb.invers
Alb.invers  •  19 August 2024, 10:28

Rapidiștii chiar sunt nesimțiți!!.... Oare cum pot acuza arbitrajul lui Călin care a fost un gazdar perfect!!??..... Cu așa acuze rapid nu are nicio șansă să-și revină prea curând!