Alte știri din fotbal

Liga 2: Ultima etapă din sezonul regular » Aflăm a 6-a echipă calificată în play-off: 9 meciuri de la aceeași oră
0

El va sta pe banca naționalei U21 la Campionatul European, în lipsa lui Pancu: „Mi-am dat acordul”
0

Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist cu care a lucrat de când a intrat în fotbal: „Le face pe toate”
0

Jucătorul lui Dinamo, luat tare de Andrei Nicolescu: „Trebuie să se dea «cu capul de pereți»”
0
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
BRAVO ILIES...rapidistilor vedetiva de olaele voastre si nu mai comentati aiurea...dupa ce ca ne-ati luat jucatorii cei mai buni tot penibili sunteti...forza brasov !!!
Pai in Anglia din cate stiu eu, la comisii se uita sa vada cine a simulat sau nu, iar cel care a simulat este suspendat. Dar totusi, vorbim de Anglia, o tara civilizata, nu de Romania, care de multe ori imi da impresia ca este o tara din Africa.
O suspendare de 5 etape pentru cei care simuleaza si totul se rezolva de la sine. Lazar nu este omul care loveste sau joaca dur - mare greseala de arbitraj - 8 etape suspendare.
ne-ai castigat definitiv "respectul" ai reusit intr-o secunda sa stergi cu buretele tot ce ai facut la Rapid in ani... Jigodie!!!
ilyes esti pardaf baa, baba obosita
acesti ,,jucatori" ar trebui suspendati la fel ca cei care o patesc din cauza simularilor lor! ca sa se invete minte sa joace fotbal,nu teatru ieftin! dar totusi,stim ca nu o sa se intample sta,ca deh,asta-i farmecul fotbalului,mda sigur :|
e sub limita bunului simt sa faci un asemenea gest ca cel din meciul cu Rapid cand pur si simplu s-a aruncat jos si se svarcolea fara ca Costin sa-l fi atins
ilies o mizerie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.