Alte știri din fotbal

CFR Cluj - Dinamo 3-1 » Start perfect pentru ardeleni + Cum arată clasamentul din play-off
39

Vasile Miriuță, despre alegerea lui Raul Florucz de a juca pentru Austria: „Am vorbit de vreo 2-3 ori cu el. I-am zis: «hai, mă, la noi, la români». Asta mi-a spus”
0

Cui îi arăți, Louis? Munteanu, gest deschis interpretării după golul cu Dinamo
0

Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
6
Știri din fotbal internațional

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată. Nu vom permite afrontul”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Suntem suporteri si suntem cu tine Antonio! Ai o echipa excelenta! Da-i bataie si rupe-i pe cehi! Vrem sa va vedem trecuti de grupe in Europa League!
mm , da ,cfr a dat la achizitii,dar si la arbitrii!!!!!!!!!sa fim seriosi!!!!!!!!
"Am fost supervizor la Rapid - CFR Cluj, un meci cu greşeli de arbitraj. Am văzut însă o galerie extraordinar de frumoasă, cea a Rapidului La oficială au mai fost înjurături, dar galeria a fost excepţională. Aş vrea ca şi celelalte galerii din ţară să ia exemplul Rapidului", a spus Dragomir la GSP TV.SI CHIAR DACA-L URAM PE DRAGOMIR-STIE FFOTBAL,DECI........GGGGAsa ca bai unurime proasta,tudor a tras cu cfr!!!!!!!!!!intentie nu,a tras!!!!!!!!!!!
buna echipa rapidul, dar ca sa te bati la titlu iti trebuie si rezerve... dar de unde..daca copos ii doar cu gura nu cu banul ...uitati-va la cfr cati bani a dat pe achizitii...40% proaste...dar restul merg la noi in campionat si isi va si scoate banii in curand
Lasa mai vrajeala cu arbitrajul, astea sunt textele lui Copos care vrea sa vanda clubul lui Stache si spera ca asta sa nu vada cate probleme are. Fiti barbati, demni, la 3 goluri diferenta nu prea are sens sa vorbesti de arbitraj.
da da....la cat sunt de slabi cimisorenii cred ca-i invers...pronostic 3-0 pt. CFR
Merry Christmas, de la Marinescu! Cam devreme dar hai sa zicem.....Iar despre Europa League, pariati-va norocul pe faze fixe si o zi neagra a portarului ..... ceva ce nu prea exista.
cusasa arbitraje nu ai cum sa nu fii multumit....sper sa va bata Poli sa va sune apa-n cap!
a fost un meci frumos. bravo cfr, chiar daca timisoara este pe primul loc. la cluj va castiga cfr impotriva timisoarei si atunci va fi bine. nu aud nimic de steaua!!!!!!!
Forta CFR Cluj! Bravo Antonio! Rapidisti sunt suparati dar pana maine le trece..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.