Alte știri din fotbal

Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist cu care a lucrat de când a intrat în fotbal: „Le face pe toate”
0

Jucătorul lui Dinamo, luat tare de Andrei Nicolescu: „Trebuie să se dea «cu capul de pereți»”
0

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
E pacat cand un om moare asa de tanar. Sa ii fie tarana usoara. Sincere condoleante familiei.
DUMNEZEU SA -L IERTE SI SA-L ODIHNEASCA IN PACE...A FOST UN CARACTER DEOSEBIT.NU DERANJA PE NIMENI NICI CU PRIVIREA.IMI PARE RAU.AM SA-MI AMINTESC CU PLACERE DE EL.L-AM AVUT COLEG SI AM FOST SURPRINS DE MODESTIA LUI.IMPORTANT E SA NU-L UITAM SI SA NE ADUCEM AMINTE DE EL.CONDOLEANTE SOTIEI SI MICUTEI JENIFER
am sperat ca scapa totusi. ce pacat...
nu era crestin, era musulman, dar ce conteaza? religia nu e importanta, suntem toti la fel in esenta, diferentele sunt importante numai daca le facem noi sa fie. sa-i fie tarana usoara! iar banii care fusesera stransi pt el, ar fi normal sa fie donati familiei, cu toate ca asta nu e o consolare, dar macar un mic ajutor..
O veste trista... Inca odata viata ne arata cat este de trecatoare...azi poti sa ai totul, maine poti sa nu mai ai nimic. Dumnezeul lui sa-l ierte!!! (Nu stiu daca era crestin)
DUMNEZEU SA L ODIHNEASCA..TG JIU-UL E ALATURI DE FAMILIA LUI...ITI MULTUMIM PT TOT CE AI FACUT LA PANDURII...:((
Dumnezeu sa-l odihneasca!!! pacat de el
Dumnezeu sa-l aiba in paza....Condoleante familiei
Odihneste-te in pace Ibrahim !
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.