Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
pentru cine e degetul lui nea georgica???????
abia acum mi-am dat seama de o diferenta uriasa intre georgica si ceilalti creditori..cel putin asta nu si-a bagat finii, nepotii, tovarasii de bautura si alti "prieteni" cu forta in echipa. Are el pacatele lui multe si mari dar oricum e o bila alba ce nu trebuie ignorata. Plus ca de bine de rau clubul a avut rezultate cu el sef mai bune decat visam noi acum 20 de ani.
nea george, e pacat de eforturile pe care le faci! nae nu e antrenor; nu e vorba numai de rezultate, e vorba ca echipa NU MAI JOACA NIMIC!! nu trebuie sa mai dai bani! pana-n vara lasa-l pe Panait sa incerce sa refaca echipa! din vara mai vezi, atunci poate poti aduce un antrenor bun! si d-ta si noi avem nevoie de sanatate; manea ne duce pe toti la balaceanca!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.