Alte știri din fotbal

Adrian Mititelu, disperat înaintea celui mai important meci al sezonului: „Nu am întâlnit așa ceva în viața mea!”
0

Out de la Dinamo? Antrenorul a făcut anunțul: „La mine nu există rotație!”
0

Întrebat cine e urmașul lui, Adrian Ilie a rostit 5 nume de jucători români: „Dar nu au calitățile mele”
0

Raul Rusescu anticipează o premieră absolută în play-off-ul SuperLigii
2
Știri din fotbal internațional

Conducerea lui Manchester United, luată la rost de suporteri » Noul stadion este „mărul discordiei”
0

Fostul jucător al Benficăi, despre titularul Barcelonei: „Și ce dacă mai fumează o țigară?”
0

Imaginile primăverii în peluză! 25.000 de fani au călătorit peste 500 de kilometri pentru o deplasare istorică
0

Liverpool - PSG, retur de foc pe Anfield: arbitrează Istvan Kovacs » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
27

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5

Apariție-surpriză pe Arena Națională » Prezentatoarea TV a atras toate privirile la FCSB - Lyon
7
Puteau sa-l ia liber dar l-au refuzat . Asa ceva ?
Stelistii se mandresc cu Steaua, FCSB -istii cu FCSB si belciug.
Stiu ca este el dar am vrut sa-mi raspunda concret , nu ce crede el ! Nu am vrut sa-i tin partea lui gigi , care are fapte si bune si rele , dar adevarul trebuie spus .
valah1986campionii.europei (4727 comentarii) Postat de andytheblue pe 20 Octombrie 2014, 02:29 Pai si acum tu nu esti in tara ma valahule ? Acum da. Dar mi ar placea sa plec definitiv in New Zeeland, de departe tara cu cei mai prietenosi si frumosi barbati din lume si cu un nivel al coruptiei f scazut. 20 Octombrie 2014, 02:40 • Imi place (0) • Comenteaza • Raporteaza
pune-le si pe alea cu Dinamuja
Alpin Pintilie din Turda si limbajul lui de vechi securist in rezerva: MUNCA CINSTITA. Iti dai seama imediat dupa limbajul de lemn cripto-comunist cu cine avem de face. De parca munca necinstita ar putea exista?! :)))))))))))))))))) Pleonasm din cultura si mentalitatea sovietica. Pintilie inainte ce nume avea familia ta de khzari. Fondatorul Securitatii Gheorghe Pintilie de fapt a fost parasutat de Stalin din Tiraspol cu numele Timofei Bodnarenko. Alpine tot khazar esti si matale si tanti Edith. Dansa khazar de limba maghiara precum George Soros.
ba esti prost ? stelistii nu se mandresc cu creditorul , doar cu echipa !
Steaua - Lyon 0-3 Steaua - Real Madrid 1-4 Real Madrid - Steaua 1-0 Steaua - Dinamo Kiev 1-1 Lyon - Steaua 1-1 Slavia Praga - Steaua 2-1 Steaua - Arsenal 0-1 Sevilla - Steaua 2-1 Steaua - Sevilla 0-2 Steaua - Slavia Praga 1-1 Arsenal - Steaua 2-1 Steaua - Bayern 0-1 Fiorentina - Steaua 0-0 Steaua - Lyon 3-5 Lyon - Steaua 2-0 Bayern - Steaua 3-0 Steaua - Fiorentina 0-1 Schalke - Steaua 3-0 urmeaza restul meciurilor...
Nu conteaza ce spun eu sau tu , conteaza ca dupa controale nu a primit nici macar o amenda !! Daca era gasit cu ceva ilegal era vai si amar de khurul lui , in special cata ciuda aveau pe el ! Nici macar cand a fost cercetat cu ohyle si vacile din Pipera nu a patit nimic pt ca respecta conditiile de igeana si distanta legala de prima casa !
Daca tu crezi ca Palatul, terenurile din Pipera etc, au fost dobandite prin munca cinstita...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.