Alte știri din fotbal

Veste teribilă pentru FCSB: „Nu va mai juca nicio secundă în acest campionat!”
1
Se schimbă gazonul în „casa” lui Dinamo: imaginile publicate
0

Îl mai țineți minte pe Antonio Jakolis? » Unde s-a transferat fostul jucător de la FCSB și CFR Cluj
0

Ce îl frustrează pe Viorel Moldovan la Rapid: „Eu și Șumudică suferim din acest punct de vedere”
0
Știri din fotbal internațional

Dramatism total în Liverpool - PSG, meci arbitrat de Istvan Kovacs » Calificarea s-a decis la loviturile de departajare
10

Primul sfert din Liga Campionilor » Este reeditarea unei finale legendare
0

Harry Kane, loc definitiv în istoria fotbalului! Cele două borne setate, după calificarea cu Bayern în sferturile Ligii Campionilor
0

Inter - Feyenoord 2-1 » Trupa lui Inzaghi se califică fără emoții în sferturi și va da de mașinăria lui Kompany
0
Lifestyle

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
27

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5

Apariție-surpriză pe Arena Națională » Prezentatoarea TV a atras toate privirile la FCSB - Lyon
7
Cand pronunti FCSB te apuca instantaneu scarba si sila. "Marele" atacant tanase, nu mai poate juca din cauza arbitrajului. Da' nu l-a intrebat numeni , cu Dinamo a putut juca, cu CFR a putut juca, cu Botosani a putut juca. Ce carcterizeaza fcsb, lipsade caracter, se trage le la sclavul ala de MM si stapanul lui ciobanul. De persa nu avem ce sa mai discutam. Crd ca le-a bagat Jiji ceva in buzunar, pentru ca le curg balele cand discuta de echipa oierului. Este ceva de-a dreptul incredibil. Jurnalisti de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu ce cauti aici? ce te intereseaza fotbalul profesionist?
Singurul postac (fara de echipa in prima liga) esti tu pe aici...
Tu în haremul lui Talpan ce număr ești?!Parcă nr.3,nu???
Hațegan ori e slab, ori a schimbat taberele. Kolici trebuia sa ia rosu direct. Păcat de Burca, e serios, a jucat bine și la naționala.
Ce poti sa ii raspunzi unui asemenea prost ignorant, uita-te bai prostovane cite etape a stat craiova pe primul loc campionatul asta desi chiar nu are nici o importanta dar asa pt tine, acum jucati supercupa pina acum parca nu va interesa cupa ce meschini sunteti, eu zic sa se desfiinteze toate echipele sa faceti un campionat doar cu botosani, clinceni, astra si sibiu sa fiti siguri ca veti cistiga campionatul
Un mare papitoi aia esti. Cand nu postezi pe aici cred ca te joci cu papusile Barbie.
FCSB este STEAUA ,spre 27 ! luati cu ceapa martorii lu talpan si fetili de la coafor!respect Cortacero !
UNITI SPRE TITLU 27. cine castiga sezonul regulat castiga si campionatul la final in 100% din cazuri.
da e fun, că proasta stă și încasează :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.