Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Cum puteți voi să hotărâți ca adevărată STEAUA nu poate juca pe Ghencea, când voi vă tărâți în liga a doua, pe BANII muritorilor de rând, care își doresc în număr cât mai mare să vadă echipa lui Becali , cu tineri de o valoare , care îți face placere să te uiți cu drag. Pe când voi cu o echipă de rebuturi atrageți cel mult 1500 de oameni , care nu cunoaște istoria acestui club început cu anul 194...., când a luat naștere așa cum a fost luat și de la Becali. Lăsați să joace pe acest frumos stadion construit pe bani publici echipă care poate da savoarea vechilor meciuri când Becali umplea stadionul. Ce vremuri.
Numele de Steaua e interzis pentru voi, dar Berceni Arena este liber.
o data trebuie doar sa joace Steaua din liga 1 acolo si dupa fiind un precedent reat o sa poata juca cand vrea tot timpul. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. UNITI SPRE TITLU 27.
Ba, ei sunt chiar foarte normali - din punctul de vedere becalifer. Care zice ca tot ce-i al statului e și al ciobanului. Sau in primul rând al lui.
Exact asa ați făcut voi cu CFR acum vreo 3 ani la solicitarea de a juca un meci din cupele europene. E un stadion al orașului, al comunității, în care și U Cluj plătește chirie (sau ar trebui sa plătească). Acum voi, normal, ca susțineți CSA Steaua și alte asemenea mișcări de refuz
Se pare ca va fi primul meci jucat de Fcsb în Ghencea, probabil tot acolo vor juca din sezonul viitor mai ales în preliminariile cupelor europene.
Nea Gigi e liber pe Wembley ia vezi nu poti face ceva ca Anglia e o tara democratica ce ti place matale !!
De ce nu ramai tu la tik tok? :))
Disponibil este , dar mai trebuie să vă și lase CSA Steaua (pentru care a fost făcut stadionul) să jucați acolo!!! Dacă vrei să joci la Ploiești de ex. (sau oriunde în altă parte înafară de Arena Națională) , dacă clubul FC Petrolul Ploiești spune "nu" atunci este NU , indiferent că te numești FCSB , Rapid , Steaua sau Dinamo (chiar dacă stadionul sa făcut din "bani publici"). Simplu și logic!!!
Voi inca n-ati intel;es? Nu disponibilitatea era problema ci acceptul celui care administreaza stadionul. El poate sa spuna un simplu "NU"! Legea-i da dreptul asta sa respinga orice oferta fara sa se justifice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.