Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Sper că primul om care pleacă să fie blatistul de la TV. Platit cu o carca de bani sa gestioneze un magazin de prezentare că altceva nu face. Bine, face meticulos dezastru, sapa groapa echipelor care le gestionează. Stanciu merita interzis la Pitești pe stadion. Bine, sper sa nu îl aducă pe Dică că în B rămânem! Bafta, Dani!!! Haide ACASA! Bine
Nu, din Ardeal, dar preferam oricand echipele din Transilvania(Sibiu, U) sau chiar Petrolul, in locul celor din ... alte zone !! :))) Pentru noi doar UTA conteaza !!
A plecat când au fost probleme cu banii și a venit înapoi când sau rezolvat. Acum cică iarăși sunt probleme și iarăși pleacă.
Tu din Arad nu ești din Transilvania....ma opresc aici!?
Adevarul e ca Maldarasanu si Coman, au cam facut, la Sibiu, din desert turcesc bici, pe bani putini !! Bravo lor si mare pacat ca inca un club serios din Transilvania, se desparte de niste oameni buni care stiu meserie !! :((( Una peste alta, nu cred ca se mai pune problema de ultimele 4 locuri ale play-out-ului pentru Hermannstadt!? Echipele noastre transilvanene stau bine in sezonul acesta, pentru ca la noi oamenii care se pricep (Rednic, Sabau, Maldarasanu) sunt lasati sa-si faca meseria !! Speram sa ni se lature si Petrolul, acuma cand au numit un A1 serios ca Gyuszi Balint !? ;))
Pai sper ca primarul pregateste deja dosarul de insolventa, e trademark Coman... altceva nu stie sa faca, nu inteleg cum de sunt angajati din nou si din nou oamenii astia...
Sangele tuica nu se face.
În România exista mai multe regiuni istorice Ardeal, Banat, Crișana Oltenia, Moldova, Regatul e una din ele și e localizata în Zona Argeș Muscel acolo e vechiul regat. Cu ce am greșit când am numit un om regatean? E același lucru dacă îl numeam moldovean sau oltean?
Traseisti...
vrajala pt suporteri, pt alegeri...Vine si pleca dupa alegeri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.