ar mai trebui adăugat la Fai multe deposedări care i-au făcut pe cei de bandă stângă ai stelei să apară ca având o seară slabă..

Cel putin se confirma ca Dinamo traieste,traieste prin suporteri iar asta ma bucura nespus! Public exista,dorinta exista,tineri sunt...

petri_alexandru
petri_alexandru  •  13 August 2013, 11:02
Postat de cristi1097 pe 13 August 2013, 09:33

Acum ca o gluma și o aroganta , la ce atac are steaua dacă eram în locul lui Multescu scoteam toți fundașii și băgam atacanți , sper ca știți de gluma

Completand gluma ta, la ce atac avem noi in momentul de fata, daca jucam cu Nikolic titular, Multescu putea sa mai bage in atacant si in locul lui Balgradean :))

zidane92
zidane92  •  13 August 2013, 10:09
Postat de botizan pe 13 August 2013, 09:17

Dar voua tot va terbuie fundas stanga ... Fai trebuie sa joace in dreapta , si Rus trebuie sa joace in linia de langa Multescu ,

problema e la comisiile frf cand serban va putea fi legitmat va fi titular ca fundas dreapta si atunci fai va putea devenii fundas stanga cu acte in regula

tandd
tandd  •  13 August 2013, 10:03
Postat de walhalla pe 13 August 2013, 09:18

Si inca ceva...Cine isi mai aminteste de acel 8-1 al Stelei cu Timisoara ? Eu da. A fost un meci ciudat, in care fiecare ocazie a fost concretizata pe tabela de marcaj. Urmarea fireasca ? Un scor "fluviu" chiar pana la pauza.

asta e fotbalul pana la urma,odata iti intra tot altadata nu vrea sa intre nimic,pana la urma linistea in meci care e foarte importanta intr-un derby de acest nivel v-a dat-o un gol totusi norocos si un autogol,alte faze n-au mai fost in prima repriza.Normal in cea de-a 2-a repriza cand multescu a fost obligat sa riste se putea intampla orice,se putea termina si 7-1 dar si 2-2.asta e fotbalul si steaua per ansamblu a castigat meritat nu ptr ca ar fi jucat nemaipomenit ci ptr ca e echipa mai inchegata,mai sudata si datorita unui plus de valoare.

polistul68
polistul68  •  13 August 2013, 10:03

Eu imi amintesc, dar asa ceva se intimpla o data la 10 ani...efectiv au itnrat toate mingile....si devieri....si fundasi care aluneca....zeii au fost cu voi in acea seara. P.S. Oricum cistigati, diferenta de valoare era evidenta, dar nu la asa scor.

cristi1097
cristi1097  •  13 August 2013, 09:33

cristi1097
cristi1097  •  13 August 2013, 09:28
Postat de walhalla pe 13 August 2013, 09:14

N-ai inteles nimic. Intr-un joc de fotbal trebuie sa dai un gol mai mult decat adversarul, ceea ce s-a si intamplat. Peste ani si ani se va uita istoria acestui meci, imensele ratari, dominarea copioasa, revenirea dinamovistilor in joc...Ramane doar un sec 2-1.

Poate nu am înțeles , ideea era ca nu ați putut sa umiliți "de la 5" in sus asa cum ar fi vrut "unicul" nn ați ratat de peste 6 ori împotriva, după cum spuneți voi unei "echipe de desculți" , și voi ați ratat mai rău ca o echipa de liga a doua . poate ați prins voi o zi mai proasta (în ultimul timp din ce în ce mai multe) poate ați atins un alt nivel în ce privește modul de joc , și ați învățat de la Chelsea , cum sa joci inteligent , dar ce am văzut eu , ați vrut sa ne umiliți dar nu ați putut ,nu se punea problema de scor la acest meci , sincer la ce valoare are steaua nici nu ma gândeam la o victorie pentru noi , poate cu puțin noroc un egal , si nu e

walhalla
walhalla  •  13 August 2013, 09:18
Postat de cristi1097 pe 13 August 2013, 07:42

îngeri nu se pot supară , dar Nesu sigur s-a supărat ca nu ați reușit sa ne dați mai multe goluri , ce sa facem și noi asta va e valoarea , sau aveți indigestie , faceți spume oilor nu ați fost în stare sa umiliți o echipa de copii ...... am înțeles, nu ați vrut sa afle polonezii stilul de joc ....lolllll