Alte știri din fotbal

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
0

Gigi Becali a reacționat după ce jucătorul de la FCSB a fost convocat la echipa națională în premieră: „Cel mai bun”
0

Selecționerul Bosniei, pus în gardă înaintea meciului cu România: „Trei pași înaintea noastră”
0
Știri din fotbal internațional

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0

În ciuda sezonului dezastruos, Guardiola mai are și motive să zâmbească » Veste uriașă primită de Manchester City
0

Anunțul surprinzător făcut de Ronaldo » „Dacă cred că sunt pe mâini bune, eu nu mai contez. Gata, mă retrag!”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Saracu' de tine! Tot n-ai inteles ce-ai citit. Nu ma mir, Romania este printre cele mai ultimele la testul PISA. Sa fii sanatos.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așa e
Băiețaș,da-ti pace cu logica ta de fier.Mai încetează cu aceleași stereotipii lingvistice de smecheras ,gen:semnalizează,prosti ,mai ai frați etc.Sensul e complet alterat din greșeala ziaristului.Iar când mai întrebi de frați,poți sa-ti spun ca tata era foarte jucăuș,tu ești exemplul meu de frate ratat.Pa,nu mai pierd vremea cu subgeniali.
Copilu', dupa ce esti cam prostut mai si semnalizezi. Autorul articolului s-a exprimat foarte clar. Daca tu nu pricepi ceea ce citesti, doar tu esti de vina. Vezi ca e o propozitie explicativa intre virgule, n-o baga in seama, citeste ca si cum n-ar exista si poate pricepi.
Foarte rau au facut ca au tacut din gura si el si Rotaru. S-a dus *** in Malta si a facut prapad si pe acolo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alt cetir deștept.Baietas,era o ironie la adresa jurnalistului,încearcă sa silabisesti nu titlul ci conținutul articolului și vezi ce idee răzbate.Pacat ca vezi, dar nu înțelegi.Si tu telectual.
Bai băiețaș,am impresia ca pe toți ne cataloghezi cam cum ești tu,un subgeniu.Daca n-ai înțeles ce idee reiese din scrisul anapoda al ziaristului,nu-i nimeni de vină ca ești un *** *** rest ,ti-as recomanda sa-ti mai îmbogățești bagajul verbal,poți începe cu lecturi pt.mintiuta ta,gen Arici Pogonoci
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Cele 12 trepte ale păcatului" in versiune becaliana. :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.