Alte știri din fotbal

Nicolae Stanciu, discurs încurajator înaintea duelului cu Bosnia
0

De unde provin jucătorii care ne-au reprezentat la Euro 2024 » Căpitanul, născut într-o comună cu sub 2.000 de locuitori
0

„Hențul lui Homawoo e intenționat, fără discuții” » Conspirație lansată în direct, după CFR Cluj - Dinamo
3

UTA - Oțelul, duelul echipelor care au dominat play-outul sezonului trecut » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
1

Primul reproș pentru Cristi Chivu: „O echipă care trebuie să se salveze nu își poate permite asta”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
BOTOSANI NU ARE CE CAUTA IN LIGA 1 CE III SUSTINUT DE OIER MAI MULT
Ceva de genul am comentat si eu, am zis ca ptr iftime, Dinamo e un colos, si au sarit astia ca arsi pe aici. in vorbele moldoveanului se simte ironie, bataie de joc..trebuia sa se gandeasca de doua ori pana sa faca aceste afirmatii..sunt sigur ca vorbele lui nu vor fi uitate, o sa aiba repercusiuni grave ptr el..nu se stie vreodata o sa ii arda buza...mai ales daca iese de sub tutela stapanului sau, gigi...sau daca o sa fie exclus din cooperativa
nu cunosc exact ptr ce exista fondul ala,dar daca este tocmai un fond de ajutoare ptr echipe nu vad de ce n-ar fi normal,mai ales ca sunt garantate cu banii din tv deci ce spune parlitu ala de eftimie ca nu-si mia ia banii inapoi e o utopie,doar banii de la tv vin prin liga.
Totusi, de unde stie Iftime ca Dinamo e "aproape" in insolventa? Are acces la datele contabile, la conturile firmei? Asta e buna.
bre nea iftime, puteai foarte frumos sa te opui, fara sa iti permiti tu din fundul moldovei, de la marele club fc botosani, sa razi de un Colos ranit, asa cum e Dinamo ! puteai sa iti pui fustele in cap, fara sa numesti Dinamo un club fara orizont..poate asa este, fara orizont, dar puteai avea un pic de fair play, sa nu razi ..mai ales tu, membru important in cooperativa condusa de machedoni, una dintre principalele sl.ugi ale lui gigi. Rusine Batrane, si sper sa, clubul tau sa ajunga intr o zi sa depinda financiar de Dinamo, un transfer ceva, sau fotbalistic, puncte...si sa iti spuna, nu pot mosule, ca esti batran, pe duca..poate patesti ceva si nu mai am de la cine sa imi iau banii inapoi !
Și asta e o dovada a apartenentei la fîcîsîbî a moldoveanului...Dinamo oricum va primi in Februarie o transă din acele drepturi...
Ba , eu cred ca iti fura tie din casa Dinamo sau Lpf, auzi la el " mare atentie " !!! te-ai nenorocit daca ii imprumuta astia pe Dinamo. stai ca vede Gino acum comm tau, si zice " M a atentionat baba oarba, nu dau nimic "
*** Desfiintarea scrie pe voi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pleaca ba prostalaule.
RETROGRADAREA! Ati fentat competitia deja in perioada cand erati in insolventa. In mod normal LPF SI FRF ar trebui sa nu se mai lase pacalite de acesti impostori. Reorganizarea se face in ligile inferioare nu in prima liga.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.