Alte știri din fotbal
Cine este liceanul care a îngenuncheat-o pe FCSB: „Leit-leit Stanciu!” » Deja în istoria clubului, are un vis inedit: „Știți ce-aș face eu cu 500.000 de euro?”
0
„Sper să nu deranjez” » Dușman declarat al lui Burleanu, Prunea s-a pronunțat, după ce Ilie Dumitrescu a semnat cu FRF: „Ți-ai propus să fie ultima mea emisiune?”
0
Fostul patron din Liga 1 a fost declarat nevinovat pentru falimentul clubului și a scăpat de datoria de 1,7 milioane de euro
0
Gigi Becali „îngheață” staff-ul la FCSB! 3 decizii anunțate în disperare de cauză, după eșecul cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Nu și-au meritat banii! » 10 catastrofe românești în Serie A
0
Patronul din Serie A și-a pierdut viața: „Ne vei lipsi mereu”
0
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
Sincer, imi pare rau, torje nu mai poate. Inoata pe teren. Tin minte o faza, la o minge in joc, el era mai aproape si avea avans fata de adversar vreo 4-5 m, iar asta l-a ajuns, a luat mingea. Iar torje datea din picioare, parca pe loc.
torjica ai fost penibil, ca deobicei. Ultima victorie a lui Dinamo a fost fara tine in teren. Nu castiga ieri Dinamo oricum dar Stoican sa tot insiste cu tine... e ceva dubios.
I se spune Man U pentru a se evita situații în care unii se expun ironiilor altor useri tastand "Man Uniated".
Torninho ne-ai mancat meciul in seara asta cu ratarea aia de curtea scolii....
Dinamo mai bine isi pastreaza banii, si incepe Liga 2a cu o echipa tinara. Cu mercenari, si grassuti ca Torje nu o sa se intimple nimica. Torje de abia isi traje burta pe teren iar dinamovistii au pretentie ca el sa fie un model pt tinerii jucatori dinamovisti. Ce am vazut astazi a a fost deplorabil, de citeva ori s-a impiedicat in burta si a cazut fara sa fie atins de vreun adversar, plus lufturile.
Rautacioasa ar fi fost treaba daca ii zicea ceva de ce a zis el in tur ca la retur gen acum el a afirmat ca haita o sa fie pe loc de play off. Ce obraz.. si omu iau 8 mii de euro pe luna baa
Presa este răutăcioasă, dar uneori și-o încasează prompt... Uite ce scriau specialiștii din presă chiar acum o săptămână: "Pe ce post a jucat Mihăilă, cel mai slab de pe teren la Parma"... Băi acum sunteți mulțumiți - Dennis Man a fost titular azi și a "prins" 66 de minute... Serie B adică. Mincinoșilor!
Nu vezi bine? Am zis FC5B nu FCSB... E dureros, nu?
torje un mare *** de fotbalistu lu peste prajit! macar bine ca da bine la interviuri acolo e vanos! bravo chelea goala care esti o sa mori vitan barzesti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pentru cei care nu stiu inca ..... by the way *** torje e stelist inascut! despre ce vorbeste pruncul?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.