Postat de Dancapitandeplai pe 13 August 2023, 13:09

Așa e Dorinel, ai dreptate când spui că nu poți trece peste. La fel spui și după ce te privești în oglindă!

Dancapitandeplai
Dancapitandeplai  •  13 August 2023, 13:09

EXTRATERESTRUL_SINGURATIC
EXTRATERESTRUL_SINGURATIC  •  13 August 2023, 11:20

Ai jucat foarte bine Dorinel ! Daca nu iti asiguri echipa nu poti controla energiile mari care vin asupra ei ! Este valabil pentru oricine din Liga 1 ! Pe toate echipele le bate vantul...ce sa mai vorbim de Nationala ! Ati dominaT MECIURI - FELICITARI DORINEL ...NU MA ASTEPTAM !

dandana
dandana  •  13 August 2023, 08:28

Baga-i pe toți în poartă. Doar atât poți ca antrenor, de când antrenezi asqq ai făcut. Asa ai câștigat un campionat du-te și lasă-ne că ne plictisești. Dacă nu reușești sa faci spectacol, băi nu ești antrenor

Stars
Stars  •  12 August 2023, 23:21

Trebuie si sansa alaturi de munca si determinare, arbitraje ostile ca oricum nu le vede nimeni, mass-media si ea ostila....traditia continua!

ciobanudorin_2006
ciobanudorin_2006  •  12 August 2023, 23:18

Trebuia sa fie 2- 0 fără dubii în nici o tara civilizata VAR ul nu invalida golul doi al Otelului.Meci slab al Clujului în afara de Nistor restul au venit în excursie. fotbalisti care se plimbau pe teren degeaba vrea PETREA ..dacă jucătorii nu vor....nu și merita banii...am fost pe stadion una e sa vezi meciul pe viu alta e sa îl vezi din fata ecranului.Otelul merita victoria.Arbitru corect prima repriza .În repriza a 2 a arbitraj smecheresc...Nu asa se arbitrează.A dezavantajat Otelul.