Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
2 SECURISTI........
parca nu stiam dinainte ca nu vor fi acuzati de nimic...Ceva nou?
Foarte bine surprins in poza :)) Bravo!
Individul asta care pe langa priaprism parca are si boala lui Basedow (uitativa cat de bulbucati ii sunt ochii) are destule relatii care il ajuta sa iasa basma curata... S-a format la LPF o clica de care se va scapa foarte greu. Abia atunci vom avea fotbal ca in alte tari...
De cine sa fie contestata? De Ceausescu,Iliescu sau Basescu.S-au arestat o gramada de vamesi.Se stie ca movila de bani pleca mai departe,in schimb nimeni nu stie unde si la cine.Romania e un banc comic,dar odata cu aceasta recesiune a devenit tragic.
aceasta este tara, acesta este DNA-ul ... nu sunt primii si sigur sigir nici ultimii ACHITATI. nu prea inteleg de ce atata mirare - era cineva ATAT de naiv incat sa creada ca Mitica ar fi putut fi inchis? :)) :))
In loc sa ii bage la parnaie ii achita, super justitie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.