Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
Dennis Man, eliminat de Kane din Liga Campionilor » PSV a fost prea mică pentru Bayern
0
Inter a spart „Zidul galben”, dar Chivu ratează calificarea directă în „optimi”
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
dispareti HOTILOR,ADUNATURA de puscariasi,dispret total pentru PUTINA palavragiului gargara......
Nu uita ce spui acum, peste cativa ani. Asa faceau si rapidistii cu Copos si dupa aia au ajuns sa planga dupa el. In momentul asta in liga 1 sunt alti 15 patroni in afara de Becali. Gen unul de asta va fi "finantatorul" principal al lui csa cand va fi nevoie. Insa ce investitii au facut astia? Ganditi-va ca veti nimeri unul gen.... Negoita. Va fi ok? Eu nu cred.....
*** il intreaba pe *** in loc sa intrebe la FRF si/sau LPF ce risca echipa. Daca pana acum credeam ca *** o spune ca sa manipuleze lumea, acum sunt ferm convins ca la acest individ ***. Auzi la el si la aservitii lui de la hartia asta, cica nu a schimbat numele echipei, ci doar numele societatii, deci liga 1 e formata din 13 echipe si-o societate. Pentru voi nu joaca echipa, ci societatea lui ***. Pun pariu ca aceasta schimbare de denumire e mana cereasca pentru *** care a scapat de datoriile de pe vechea societate, dar el o tine ca s-a supus instantei, harneala ieftina pe care din pacate protestatarii de romanika chiar o cred.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O spune justitia, nu tre sa o spuna fraierii. Poti sa ii spui tu cum vrei acasa la tine, oficial presa trebuie sa respecte hotararea definitiva a justitiei, si sa ii spuna echipei cum vor ei, dar nu Steaua, si nu, nu ii vor putea spune nici FCSB, exista alta actiune in paralel in instanta care va fi si ea castigata usor.
O sa fim Steaua Bucuresti, vom juca pe Ghencea, ii vom avea langa noi toate gloriile cu exceptia lui Duckadam, o sa avem peluzele si toti oamenii vechi, faptul ca am reusit sa ajungem aici si toata lupta de aproape 10 ani sa indepartam cancerul a reusit, nu ai idee ce aripi ne da. Sa nu mai zic ca o sa avem un stadion modernizat si cu acces la metrou. Limita e cerul pentru noi prietene, voi sunteti limitati la a slavi un cioban.
Doar fra ierii vor spune ca FCSB nu e Steaua. Actuala echipa e continuitoarea Stelei, iar majoritatea suporterilor va ramane trup si suflet alaturi de FCSB, adica de Steaua.
Deci de maine,***.sa mai vad numele de steaua (fotbal) pe aici,ca eu va reclam la ...Judeteana de partid,,!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
3 intrebari...5 greseli...10 moduri de a slabi...7 lucruri pe care trebuie sa le stii pentru a-ti satisface partenerul...gasiti bai baieti si alt stil, ca sunteti limitati rau in exprimare.
***-situ lu' lu peste Dinamo mai este si in Germania, america..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Apreciem oameni cătinel care se autodefinesc singuri.Cred ca faci parte din cei 30 persoane din peluza care vin pe banii ciobanului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.