Alte știri din fotbal

Cine are cărțile de titlu? Avantajele și dezavantajele granzilor din play-off: de la o FCSB blindată în 4 puncte-cheie și până la un Dinamo care arestează mingea, dar orbecăie în fața porții
3

Andrei Nicolescu, anunț uriaș după ce Dinamo a intrat în play-off: „Sunt șanse mari”
7

Veste proastă pentru Dinamo » Unul dintre cei mai buni jucători va rata prima etapă din play-off
0

Zeljko Kopic a tras concluziile înainte de play-off: „Senzaționali tot sezonul, a fost extrem de important”
0
Știri din fotbal internațional

Patronul lui Manchester United și-a distrus jucătorii: „Nu sunt suficient de buni! Aceste 5 transferuri ne-au creat probleme”
0

Anamaria Prodan, după despărțirea dintre Man și Giovanni Becali: „Dumnezeu le așază pe toate” » Ce cadou așteaptă de la jucătorul Parmei!
0

Neymar nu poate scăpa de teoria conspirației nici la Santos » Brazilianul a fost disponibil doar în doi ani!
0

Suspendarea lui Paul Pogba expiră mâine » Cu ce club din MLS negociază francezul
0
Lifestyle

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
27

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
4

Apariție-surpriză pe Arena Națională » Prezentatoarea TV a atras toate privirile la FCSB - Lyon
7
Povestile astea sunt de câțiva ani, le- a mai spus Pancu de o mie de ori.
Antrenor zero barat ,caracter idem, ii place sa se bage in seama de aceea a ramas agatat de Rapid pe functia actuala.
Ar trebui să ia lecţii de "ghiocel" de la Teja .
"pe domnul Becali, pe Gigi, îl voi respecta toată viața mea." :)) Asha mah ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-o fi refuzat Pancone pe cioban, dar frustrarea din '96 tot se vede :))) N-a fost nici o neintelegere la bani. Pancu a fost la un trial la Steaua si a picat. Pe vremeai aia n'ar fi prins nici banca de rezerve si cine stie ce atacanti avea Steaua intelege de ce.
adevarul este ca si becali cumpara de la rivali doar sa ii umileasca. nu neaparat ca ar avea nevoie de jucatorii respectivi. a umilit vitanul barzesti luandu-le cei mai buni jucatori in ultimi ani,doar ca vitan barzesti nu a prea scos jucatori foarte buni in ultimi ani.
Fotbalist bun, caracter zero, aşa zic rapidiştii lui despre el
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.