Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Eu cred că ești muuult, muuuult mai sărac decât Negoiță. Sarac si la portofel, dar mai ales sărac cu "duhul" :))
Tot de cioace te ții, metre? :))
nu aveai tu minte multa nici inainte dar caldura asta te-a distrus
Neputință: Ne ,,interesează"!!!!
Sigur imediat aranjeaza Eftimie .
Conceicao va fi la nationala !
cu tinerii aia minune am luat 5-1 de la niste georgieni, inteleg sa promovezi 1-2 maxim de jucatori tineri dar ca sa faci fata trebuie sa ai jucatori cu experienta, nu e de ajuns sa ai o echipa de liceeni in teren ca dupaia sansele de retorgradare sunt de 1000 la suta !!!
1 la mana mi se pare exagerat sa dai 500.000 euro pe 2 jucatori de la locul 10 dintr-un campionat ca liga 1. si 2 la mana CFR a dat numai tzepe cu mercenarii adusi gratis, ingrasati si vanduti la preturi exagerate. din pacate in continuare nu se acorda incredere jucatorilor tineri din propria pepiniera. in loc sa li se dea sansa lui Petre, Tarcoveanu samd se cauta in continuare mercenari exotici de mana a 7-a. daca nu poti bate Voluntari si Chiajna si cine mai stie ce alte comune cu cei mai buni jucatori din propria curte inseamna ca nu ai nici o treaba cu fenomenul fotbalistic.
poate negoita vrea sa ia 10la pret de 1
ti-o ia mintea razna daca te gandesti la ce combinatii incearca sa faca ionut negoita :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.