Alte știri din fotbal
Steaua - FC Argeș 1-2 » Meci cu de toate în Ghencea! Victorie esențială a piteștenilor în lupta pentru promovare
0
Momente speciale la primul meci al zilei din Superliga » Ce tricouri vor purta jucătorii gazdelor
0
OUT din derby-ul cu Dinamo! Veste proastă pentru FCSB » Cine îl va înlocui pe titularul incontestabil
0
Surpriză! Unde a fost surprins Mirel Rădoi, a doua zi după victoria Craiovei cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Candidata la titlu și-a concediat antrenorul! Ultimul eșec i-a fost fatal
0
Napoli - AC Milan, meci tare în etapa #30 din Serie A » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Cagliari - Monza, în etapa 30 din Serie A » Ce se întâmplă cu Coman și Marin: echipe de start + cote
0
Premier GSP: analizăm sferturile FA Cup și prefațăm etapa 30 de campionat. Urmează Merseyside derby și Chelsea - Spurs!
0
Lifestyle
Romina Gingașu și-a prezentat „bijuteria” de 900.000 de euro: „Stilul meu 100%!”
15
„A luat domnișoara de lângă mine în bar, au făcut dragoste în toaletă și a plecat cu ea, dar... ” » Continuarea fostului selecționer este genială
14
Starul din Premier League, găsit vinovat după ce s-a aflat că are o nouă iubită: „E prea distras, a fost jalnic”
0
Un abuzator a molestat copilul unui campion UFC! Răzbunarea tatălui a fost din filme, iar procurorii au cerut 30 de ani de închisoare!
5
pai daca Steaua transfera pe banda rulanta zeci de jucatori. logic ca unii confirma si alti nu. pai Steaua este singura echipa care a transferat pana acuma jucatori pe bani. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA ;UMII ESTI. asa ca idee,sezonul trecut am transferat 13 jucatori. cati naibi sa mai tot transferam? ca deja sunt prea multi. si de plecat nu prea au plecat.
FC FCSB transferă doar fictiv. Dacă e să plece de la Botoșani va fi către Cluj dau Craiova, echipe care aduc jucători și în realitate.
Sa-i spuna Becali sau Domnul Becali.
Da cum vrei sa-i spuna GIGI direct?
Daca i-ai spus "nea Gigi" deja ti-e teama de el. Stai linistit ca toti au venit zmei la FCSB si dupa 3 luni erau ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.