Alte știri din fotbal

Nicolae Stanciu, discurs încurajator înaintea duelului cu Bosnia: „Cred că jucăm și mai bine”
0

De unde provin jucătorii care ne-au reprezentat la Euro 2024: cifre absolut fabuloase, căpitanul născut într-o comună cu sub 2.000 de locuitori
0

„Hențul lui Homawoo e intenționat, fără discuții” » Conspirație lansată în direct, după CFR Cluj - Dinamo
0

UTA - Oțelul, duelul echipelor care au dominat play-outul sezonului trecut » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0

Real Madrid amenință cu neprezentarea » Carlo Ancelotti: „A fost ultima oară! Așa nu se mai poate!”
1

Primul reproș pentru Cristi Chivu: „O echipă care trebuie să se salveze nu își poate permite asta”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Uneori senectutea dauneaza grav si tulbura omul. Cred ca pensionarea ( absolut fireasca la 73 de ani) ar rezolva problema ..nu de altceva dar se strica galopant cartea de vizita . In ultimii ani oricum mai mult frustrarile si conflictualitatea au dominat personajul.
Tare de tot. Cand toti spun ca nu s-a vorbit despre Dinamo la masa, vine Prunea si da cu bata in balta.
Respect Mircea Rednic. De la un fan trecut de 50 de ani.
Bai vechi dinamovisti,daca nu ati ajutat Dinamo,macar lasati-l pe Rednic sa o faca si nu-i mai bagati batul printre gard!Aveti si voi bani,dar nu vreti sa-i bagati undeva unde nu sunteti siguri ca o sa-i recuperati 1000%!Si betivul ala de Lupu nu stiu ca se mai baga in seama,ca la cata minte are,mai pui 20 de bani si cumperi o creta!A fost si el la Dinamo cautator de talente si ce a facut?Cu ce s-a remarcat?A mancat banii clubului degeaba!
Articol de gazeta. Fostii dinamovisti ii spun in cor lui nea Mircea: il punem noi la punct pe Rednic, in reportofonul jesepist. Trista meserie.
Pe suporteri ii veti vedea la meciul cu Botosani, cati vor veni sa sustina echipa?
PENTRU TOT CE A PRIMIT DE LA DINAMO DL MIRCEA LUCESCU, E ÎNCĂ DATOR ACESTUI CLUB, A REFUZAT ȘI REFUZA SISTEMATIC SA AJUTE DINAMO, ȘI MAI ALES A REFUZAT TOT TIMPU SA AJUTE FOTBUL ROMANESC ȘI ECHIPA NAȚIONALĂ, IAR ATUNCI CIND A ANTRENAT NAȚIONALĂ ROMÂNIEI A FĂCUT-O ÎN PARALEL CU DINAMO CA SA POATĂ LUA BANI DIN DOUA PĂRȚI. IONUȚ LUPESCU, PĂCAT CĂ A ÎNTRAT ÎN ASEMENEA CLINCIURI ÎNTR UN FEL ÎL ÎNȚELEG A VRUT SA SE REVANȘEZE FATA DE DL LUCESCU PT SPRIJINUL DAT LA ALEGERILE FRF, DAR DACĂ E UN ASA MARE DINAMOVIST CUM SE RECOMANDA DE CE NU AJUTA ȘI EL ACEST CLUB CARE LA FĂCUT MARE, EL NU A VRUT SA VINA SA AJUTE NICI SA FIE PLĂTIT DE GRATIS NICI NU POATE FI VORBA, DE CEILALȚI CE MAI POT SPUNE ATIT PRUNE CIT ȘI LUPU A ÎNCERCAT MEREU SA IA CIT DE MULT POSIBIL DE LA ACEST CLUB, IAR DE ANDO CE SA MAI ZIC A PUS MEREU BANI PE PRIMUL LOC, ASA MARE DINAMOVIST E CA ÎN MOMENTUL CIND A FOST SOLICITAT SA AJUTE DINAMO A MERS LA CFR CLUJ CA ERA CAȘCAVALUL MAI MARE, DECI..... DE CE DIN TOȚI,, DINAMOVISTI"ASTIA MARI NU A FĂCUT NICIUNUL CE A FĂCUT REDNIC SA VINA SA ANTRENEZE DINAMO SĂ ÎȘI EXPRIME INTENȚIA DE A CUMPĂRA CLUBUL ȘI DE A L ADUCE ACOLO UNDE II E LOCUL
Decat sa complteze impotriva lui DINAMO,mai bine s-ar uni cu Rednic pt binele lui DINAMO! Istoria va va judeca d-lor ,,pucisti,,!
Cam asta e diferența dintre Prunea şi Rednic...unu-i fost dinamovist, altul este, în continuare, dinamovist! Ce să investească Prunea??? Pensia lui de la Poli Iaşi?
"Mircea Lucescu n-a ajutat pe nimeni, CARE NU A MERITAT!". Asta e declarația lui Rednic! Voi, anomimii care scrieți la GSP, îmbârligați, nea Mircea Lucescu are şi el o vârstă...A ajuns să fie hulit prin Turcia, trăieşte cu amenințarea că va fi demis...Nu mai este atent, iar voi profitați să vă creşteți audiența! Sunteți cam la nivelul lui Mircea Badea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.