Alte știri din fotbal

Vasile Miriuță, despre alegerea lui Raul Florucz de a juca pentru Austria: „Am vorbit de vreo 2-3 ori cu el. I-am zis: «hai, mă, la noi, la români». Asta mi-a spus”
0

Cui îi arăți, Louis? Munteanu, gest deschis interpretării după golul cu Dinamo
0

Nu-și explică decizia lui Mircea Lucescu: „De neînțeles, este jucătorul complet!”
4

5 lucruri care nu s-au văzut la Farul - Poli Iași 0-0 » Centralul Viorel Flueran către arbitrul din camera VAR: "Și acum eu ce să fac, Sorine?"
0
Știri din fotbal internațional

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0

Real Madrid, reacție categorică în privința programului: „E ultima dată. Nu vom permite afrontul”
0

Cristi Chivu le atrage atenția jucătorilor: „Asta trebuie să facă diferit” + Ce spune despre Dennis Man
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
in realitate, piturca a negociat cu becali sa preia echipa in pauza competitionala iar zilele urmatoare o sa vedeti o schimbare de antrenor cu pretextul ca fcsb a pierdut meciul cu viitorul desi dupa prima repriza conducea.
Pfff, alt ardelean plin de ifose! N -aveti ba nimic deosebit, nu sunteti buricul pamantului si nici arienii Romaniei! Tapinari, drujbisti, oieri..... De -astea!!!!
aaaaa ERA sauit Edoart nu cu w deci sar potrivi la becali fiindca gigi nu iar mai da semeseuri ar sta amandoi an tribuna ca el e mai mereu suspendat
PITI ai sifoane sau bagi strambe sa fiibagat an vitrina?????
Nu e democratic.
:))))))))))))) Ar trebui sa i se retraga dreptul de a vota. Vorbesc serios.
Ba, esti o rusine! N-ai scris corect niciun cuvant macar...
*** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Regatenii si oltenii, Contra cu ..ardelenii.Plus moldovenii ( pe bostonezi i-am uitat). Ar fi o chestie sa castige CFR campionatuil .Cate inimi sfasiate.
Ce nu-ti place gigistule? Nu-ti lauda stapanul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.