Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Asa cum noi nu vom scapa niciodata de cioban ( si sincer la cum decurg lucrurile in tara asta, in momentul asta, nici nu mi-as dori ) asa voi veti avea doar securisti :) Oamenii astia, dupa cum ai spus si tu, nu vin ca nu mai pot ei de culorile alb-rosii, ei vin la japca. Totul, totusi, cu aportul unor “mari” dinamovisti. Exact ca si in cazul Stelei-CSA.
Toti ... se implica la FCDB ...:)) Patriarhul Daniel ... a confirmat si el ca Biserica Romana doreste sa achizitioneze cateva actiuni la acest ... spin-off ... din Clubul Militiei si Agentilor de Boschet ...:)) Din Strainatate ... Tribul Mursi din Etiopia si Ndebele din Africa de Sud ... si-au anuntat si ele dorinta de a investi la FCDB ...:))
PSD in ADN!!!!
locul lui Nastase e la puscarie pentru instrainarea stadionului DInamo. el cu Badea ar trebui sa faca echipa la puscarie, nu la Dinamo.
Dinamo nu se poate desprinde de sistemul comunist din care a facut parte. Aceasta echipa nu numai ca-si trimite suporterii la mitinguri comuniste pro PSD, ci doreste sa aiba ca lider un fost si actual KGBist. In anul 2018 sa te aliezi cu pro rusii...suntem vai de mama noastra !
Vad ca sunt destui pe aici care stramba din nas si se dau fete mari,ca PSD, ca Adrian Nastase, cih!Pai Adrian Nastase a fost victima statului paralel al lui Basescu- personaj de odioasa amintire!Pentru niste acuzatii de toata jena,la cat s-a "privatizat"in tara asta!El insusi un penal-dosarul flota,casa din Mihaileanu- si cate, care nu se stiu!Dar poti sa apelezi la logica si la buna credinta unor spalati pe creier?Cat despre gigisti...Se stie ca vicleanul Becali a fost judecat in faimosul schimb de terenuri cu M.A.N. si in infractiuni de mituire-pentru care a fost si condamnat! Dar gigistii nu au nici o greata ca Becali "a privatizat" in mod fraudulos sectia de fotbal a clubului Steaua! De ce ? "Important ca a salvat echipa"! Iata ca si noi-adevaratii simpatizanti ai lui Dinamo- nu vrem altceva decat salvarea echipei! Indiferent ca e vorba de Borcea, de Nastase sau de Monica Macovei!
Psd in adn...logic. Si mai apar fel de fel de moși craciuni sa ne spuna de imaculata clona fc rin si de ciobanul si oile cele rele...bleah.
satamana viitoare vine iar Borcea :))
Gsp face senzatie!...de la printi arabi si cowboy de Miami pana la politicieni si suporteri...saptamanal apare o bomba si speranta la cat mai multe click-uri...Abjecta fitzuica.Astept nu nerabdare saptamana viitoare investitorii rusi si dupa Pasti misteriosul concern din Singapore...
:))) Bombonel mai lipsea!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.