Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
si ;e garanteaza el locuri de munca daca tot instiga la depunerea memoriilor ?sa vedem cate luni au restante cei de la fcsb ,3 luni?astra giurgiu ,craiova ,cfr cluj ??? daca tot instiga ..sa ne spuna distinsul cati jucatori au fost aparati de acest presedinte ..du[a cate stim distisul hulubei a jucat 3 ani la steaua deaici si cariile din vocbularul lui ?!
Schimbati schimbarea, treceti la 30 de zile de pasuiala nu de 60 cum s-a imbunatatit acum, nu e suficient, treceti la o forma finala cu aceasta reglementare, nu va mai invartiti in jurul cozii!
Ai uitat de primul club comunist, dispărut în 2016...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum adica nu intelege de ce??? pai pleci de la echipa dar ce garantie ai ca iti gasesti un loc in alta parte? Cine te ia asa in mijlocul campionatului? In mod normal toti au lotul definitivat... E usor sa vorbesti. Trebuiau masuri ca salariile fotbalistilor sa fie primele plati intotdeauna la un club... ar trebui date din banii de la LPF
cînd cei de la fcsb aveau restanțe,cei de la gaz metan,nu s-a vorbit nimic despre sindicat și posibilitatea de a deveni jucătorii liberi,oricum fiecare om este liber,are liberul arbitru :)
Prima a disparut steaua lui Valentin Ceausescu, urmeaza clubul impostor fcsb si abia pe urma Dinamo! Asa ca pregatiti-va gigistilor!
Cu siguranta restul cluburilor au jucatorii platiti la zi.
Gigi becali a mai platit o chenzina din restantele de la gsp.ro?
Imi place sa vad ca numai stelistii aduc aminte de cluburi comuniste :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.