Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
La cat mai multe "manite" sa ia *** din Berceni in viitorul apropiat. 5-0. 5-0. FORTA SILKEBORG!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai daca joci cu rezervele si nu mai ai sanse de calificare asa se intampla. puteam sa ii batem noi cu 100-0 ca tot eliminati eram. dar de unde sa stie un suporter a carui echipe este pe punctul sa retrogradeze si nu a jucat niciodata in grupele conference league. retrogradare placuta.
10-0 randumb, atat, e tot ce conteaza. acolo s-a vazut valoarea. cum sa iei 5-0 de 2 ori de la aceeasi echipa, intr-o grupa de conference? ahahah
repet,te-ai umilit singur,in grupe nu exista dubla eliminatorie. cum ii spune acolo numele sunt grupe,nu dubla eliminatoriu sa aduni scorurile. dar de unde sa stii tu? iar te-ai umilit singur. si aatunci am jucat cu rezervele rezervelor,era clar de la inceput,eu nu am vazut cele 2 meciuri oricum,pro tv a mutat meciurile pe pro arena din motive evidente,era clar rezultatul de la inceput.
In grupe europene de Conference (cum ii spui tu Intertoto), unde o sa fiti iar umiliti de echipe care joaca fotbal pe bune. FORTA SILKEBORG, 10-0.
vezi? de asta spun ca ai *** si nici macar nu sti regulile. pai daca ajungem in turul 2 ucl,cum chiar si tu recunosti ca sunt sanse mari sa ajungem,deja am ajuns mai departe decat kfr si farul in ultimi ani. mai mult,daca am ajuns in turul 2 ucl deja avem asigurat 99% locul in grupele europene(oricare ar fi alea)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O sa jucati 1 tur preliminar, hai 2 maxim daca aveti norocul sa dati de niste semi-amatori in turul 1. Abia astept sa te vad cu lacrimi in ochi, loser de 2 lei.
pai noi chiar jucam in ucl. voi chiar mergeti in liga a 2-a daca scoateti doar 3-4 puncte in urmatoarele 3 meciuri. si pana acum ati scos 5 in 6 etape. deci retrogradare placuta.
hadrianne,mai plangi ca *** a ratat europe. v-a dat cu terenul in ca si farul. pa si la revedere. sucu pleaca si iarasi se repeta cosmarul din 2016 pentru tine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
voi si ucl, gluma secolului. ran-dumb, rusinea forumului :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.