Alte știri din fotbal

Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist cu care a lucrat în 30 de ani: „Le face pe toate”
0

Jucătorul lui Dinamo, luat tare de Andrei Nicolescu: „Trebuie să se dea «cu capul de pereți»”
0

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Ce bani publici domnule, nu există așa ceva decât la CSA, de aceea nu sunt lăsați să promoveze! Restul sunt pe persoană fizică, la Voluntari, la Pitești etc. Păi tot bugetul orașului nu este de 3 milioane, de unde să de-a ei la fotbal atâția bani!
Lui Budescu i se trage de la blesteme . Prea nesatul de bani e . Prea nehalit . Iubeste Petrolul . Cel puțin asa zice . Daca ne iubea asa de mult venea imediat . Si fără bani 3 luni de zile . Ca a vazut in ce situație suntem cu banii . Dar in loc sa vina sa ne ajute sa promovam s a dus sa-și mai ia 50000€ .Nesătulul ! Sa aibă de grătare ! Pofră bună!
... erata: Tendonului
Lui Budescu de la exterioare i se trage. :) Prea multe exterioare supun Fascia Plantara la niste forte improprii. :) Calcaneul preia aceste tensiuni care se transmit Tondonului lui Achile. Asta e, circul costa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.