Alte știri din fotbal
Ovidiu Ioanițoaia a văzut prima etapă din 2026 și a anunțat: „Are față de campioană”
0
Probleme majore pentru Mircea Lucescu » Detaliul care dă peste cap pregătirea meciului capital cu Turcia!
1
Are 38 de ani, dar „sparge” topul fizic în România! Alimentul pe care l-a eliminat de ani buni: „Cât mai puțin”
0
Basarab Panduru a lăudat un jucător de la Dinamo după victoria cu U Cluj: „E diferit! E mai poezie”
1
Știri din fotbal internațional
Chelsea „sparge” banca pentru următorul transfer » 65 de milioane de euro
0
AS Roma insistă pentru transferul lui Radu Drăgușin » Noutatea care relansează negocierile cu Tottenham!
0
Boicotat la conferință, selecționerul Senegalului a rupt tăcerea: „Am reflectat asupra celor întâmplate”
0
De frica amenzii, Răzvan Marin și coechipierii au „demontat-o” pe Panathinaikos
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
7
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Milioane de euro pe filieră PSD pentru șosele cu gropi și îngropate în ...
Libertatea
Curentul ar putea fi mai ieftin — dar românii nu vor să schimbe furnizorul
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Haosul creat de Donald Trump schimbă ordinea mondială, la Davos 2026: ...
Libertatea
Ala nu se pune,a fost pe euro.
Ca Edjouma a gresit e una dar sa vii sa sugerezi ca ala a vrut sa te omoare , ca a fost intentionata lovitura ... devii ridicol !
Trebuie sa fi ori orbete ori rău-voitor sa nu admiți ca Edjouma a jucat mingea și a atins mingea, mai întâi. Dacă a jucat mingea, nu îl poți da afara pentru fault intenționat, ci îl poți avertiza pentru joc periculos, pentru ca ridicat piciorul. Ceea ce s-a și întâmplat.
Aha, cu cefereu cand v-ati dat autogol nu a-ti mai.plans ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect! Edjouma nu l-a vazut, fiind cu spatele la fundas cand a ridicat piciorul.. Fundasul a bagat capul in gheată ca berbecul, putea evita julitura aia...Nu consider ca faultul a fost de roșu cum zbiara unii...
Moldoveanul nu intelege ca daca bagi capul in picior te lovesti. Dar are el antecedente cu Tanase de anul trecut, karma il urmarea demult!
Armas nu trebuia sa-si bage capul ,caci Edjouma avea prin-planul ! Are o mica zgarietura si plange ça o Baba !
Arbitrii sunt mai preocupați sa întrerupă meciuri pentru scandări rasiste, decât sa-și facă treaba pentru care sunt plătiți. Sa acorde cartonașe roșii atunci când acestea se impun.
Da, băi da cu ci.fi.ri-ul ați fost "***"!!!! Trebuia "roșu " direct,dar armas de ce și-a băgat sfecla??? Că doar a VĂZUT bine ce prostie facea Edjouma,in timp ce francezul NU L-A VĂZUT. Iar ce elucubreaza decebal ăla prostu' cu Parchetul și "vătămare corporală " sint chiar ***!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.