Alte știri din fotbal

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
0

Gigi Becali a văzut lista lui Mircea Lucescu și a reacționat: „El e cel mai bun din România!”
0

Selecționerul Bosniei, pus în gardă înaintea meciului cu România: „Trei pași înaintea noastră”
0
Știri din fotbal internațional

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0

În ciuda sezonului dezastruos, Guardiola mai are și motive să zâmbească » Veste uriașă primită de Manchester City
0

Anunțul surprinzător făcut de Ronaldo: „Dacă voi considera că sunt pe mâini bune, eu nu mai contez. Gata, mă retrag!”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Narcis Raducan era un suflu de normalitate la o echipa bestelita de patron. Discursurile lui erau echilbirate tot timpul si cred ca asta avea un impact favorabil, de linistire, asupra echipei. Acum a fost readus golanasul de Memeu, papagal mare, fotbal putin, comportament tupeist.
A revenit MM3!!!!!!!!!
Gicu Becali, mai devreme sau mai tarziu, o sa inteleaga ca Narcis Raducan avea un aport important la echipa, iar Stoica Mihai, prin energia negativa pe care o poarta cu el, aduce distrugere...
Invata sa scrii tataie
Ai aruncat cu cratimele, fără număr, fără număr
Narcis tu esti un om m-ai cult decat MM si vazi realitatea ! Dar la o echipa care zice ca trage la titlu si ca este ce-a m-ai buna din tara dar sa ai doar 100 de spectactori este o rusine ! Sunteti de rasu tari FCSBistilor !
Cam liniste azi la *** urat mirositoare. A amuțit ciobanul atotștiutor. La fel și tamplarul din carton. Tare neobișnuiți.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede ca a plecat un profesionist si a venit unul care-l ***!! Nu am vazut deloc comentariile lui *** dupa meci!!! Avea *** *** cumva? Cu ce oare??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.