Comentarii (201)
Sadikul_
Sadikul_  •  13 Iulie 2024, 22:11

auziti aici ce zice topsalry AJUTOR SOCIAL pentru Guta , diabet si obezitate morbida 150 de kg la umbra :))) ................TopSalary • 13 Iulie 2024, 17:16 tibi iq 33,asa sa scape *** de retrogradare si desfiintare cum eu sunt obez sau gras sau supraponderal. nu comentez la primul tau comment ca este socant ce am vazut.

elgabri
elgabri  •  13 Iulie 2024, 22:10

Cojocaru duce greul dar Nea gigi e om de omenie !!

flojo
flojo  •  13 Iulie 2024, 22:07
Postat de MiticadelaLiga pe 13 Iulie 2024, 21:57

Grădinița lui Mustață e la mare? Pai cum campioana doborâtoare de recorduri joaca cu 2.000 de oameni în Ghencea? Nu va e jena mai,fecesebeilor? :))

Știu ei ce e aia jenă? Uită-te la comentariile “fanilor” lor!

Legend27
Legend27  •  13 Iulie 2024, 22:06

si dupa prima etapa,cand lumea este in concediu si tot Steaua din liga 1 are detasat cea mai amre medie de suporteri la stadion.

Legend27
Legend27  •  13 Iulie 2024, 22:05
Postat de forumeer pe 13 Iulie 2024, 21:56

Avea dreptate Gradinarescu, 30 de mii... de locuri goale :)) ! Au disparut milioanele, miliardele de fc fecesebisti. Au venit la primele meciuri pe Stadionul Steaua pt poze si cam aia a fost.

la meciul asta cand lumea este in concediu,sunt maiu multi spectatori decat la *** csa in ultimi 5 ani la un loc. qed.

Legend27
Postat de flojo pe 13 Iulie 2024, 21:59

***, comentariul meu a fost scris la pauză, dar tu, ***, ai așteptat finalul să comentezi!

si la pauza se vedea ca uta era pe punct sa egaleze. fix asta este ca dupa 45 de minute se vedea clar ca clona nu are nicio sansa cu uta. daca nu era hotul de arbitru castiga lejer uta.

flojo
flojo  •  13 Iulie 2024, 22:04

Cică sub 10000 de spectatori! Ceva mai penibil ați pomenit?

Doar_Divizia_B
Doar_Divizia_B  •  13 Iulie 2024, 22:03
Postat de stefanf78 pe 13 Iulie 2024, 21:14

Credeam că expresia “a da cu terenul în cap” se folosește la scoruri de la 3-0 în sus, nu la un egal amărât. Dar apoi mi’am amintit că ăștia de dau cu terenul în cap sunt ăia cu “Venim! Venim!” pe locul 6 din 6 :))