Comentarii (201)
mario_rdfe_
mario_rdfe_  •  13 Iulie 2024, 22:02

Campioana, prima etapa..meci tare acasa, sambata seara, ora perfecta, stadion gol !

johny2003
johny2003  •  13 Iulie 2024, 22:00
Postat de Independentul pe 13 Iulie 2024, 21:57

stadion gol ..iar numara fcfcsebeii scaunele si vedem ca au fost de fapt 9 mii de spectatori in loc de o mie

***

Sadikul_
Sadikul_  •  13 Iulie 2024, 22:00

1000 de randoomi in ghencea :))))))))))))))))))) ..toti fcsbistii sunt la mare !!!! la mare distanta de stadion =)))))))))))))))) Randoom nu a mai fost la meci de cand era copil si cantarea 99 de kg !!!!

VanBasten2000
VanBasten2000  •  13 Iulie 2024, 22:00

Hai Sepcile!

flojo
flojo  •  13 Iulie 2024, 21:59
Postat de Doar_Divizia_B pe 13 Iulie 2024, 21:47

Fripturache zici ca da rapiduletu cu terenul in cap utei? Se vede calitatea ta de fin cunoscator al fenomenului. Noroc cu arbitri ca altfel te faceai de ras asa ca de obicei.

***, comentariul meu a fost scris la pauză, dar tu, ***, ai așteptat finalul să comentezi!

MiticadelaLiga
MiticadelaLiga  •  13 Iulie 2024, 21:57

Grădinița lui Mustață e la mare? Pai cum campioana doborâtoare de recorduri joaca cu 2.000 de oameni în Ghencea? Nu va e jena mai,fecesebeilor? :))

Independentul
Independentul  •  13 Iulie 2024, 21:57

Legend27
Legend27  •  13 Iulie 2024, 21:56
Postat de flojo pe 13 Iulie 2024, 20:00

Ăla a fost încă un “record” al *** în Europa, să-ți dea gol un bucătar!

a fost record ca am avut 7-0 in minutul 90 aproape. ca le-am lasat un gol de onoare,asta inseamna sa ai onoare,nu sti tu de astea,tu tot cu rusinea dinam99op esti. acolo umilintele sunt la ordinea zilei. v-am dat 6-0 voua,daca va dadeam inca un gol va lasam si pe voi sa inscrieti. ha ah ah

forumeer
forumeer  •  13 Iulie 2024, 21:56

Avea dreptate Gradinarescu, 30 de mii... de locuri goale :)) ! Au disparut milioanele, miliardele de fc fecesebisti. Au venit la primele meciuri pe Stadionul Steaua pt poze si cam aia a fost.