Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Esti HILAR :)) Lucian e mic copil pe langa tine mincinosul #1 al siteului care isi face 80 de conturi de pe 1 email sau care pune "licitatii câștigate" care era al doilea link din cautarea pe google :))) si desigur cele mai mari gogonele sunt scuzele pe care le invoci pentru a evita sa ne vedem :))
Bairro Alto Hotel in Lisabona
Am zis ca ne vedem in Lisabona jonutule :)) stiu clar ca esti un Pinocchio si nu vei fii in Faro, pana nu faci dovada ca esti in Portugalia nu are sens sa merg in Faro dar voi fii in Lisabona incepand de maine pana pe 25 cand o sa merg sa imi vad Realul la Vigo. Si desigur voi posta cum am spus sa fac dovada că sunt in Lisabona :)) deja te-ai panicat gigele , minciuna are picioare scurte
Nu mai fii trist, mie mi-a placut cu Duamna, stiu ca vrea sa te lase si sa vina la Londra!
O sa fii al doilea Luciann aka *** , mincinosul gigist notoriu! Tu o sa ramai in istoria GSP-ului ca pamant de flori “canadianul “ care a fost in Faro via Vigo !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Postezi aici unde esti cazat in Faro, Pinocchio de “Canada”!
Londra, pai fără nevasta nu faci 2 bani acolo prostea, auzi.... Londra,cat este scoru acolo, Kuba!??? Te faci de ras... Treaba cu scoru și nevasta te ai lăudat tu acum ceva timp, nu este scoasa de mine..
Obrigado şcubaõ pentru inca una oportunidaõ sa te fac de...RAS! :)))
Gata jonutule! Ne vedem in Portugalia mi-am luat bilet sambata sunt in Lisabona! Daca tot vin sa imi vad Realul la Vigo pot trece pana in Portugalia doar e la o aruncatura de bat :)) sa vedem cum o mai scoti acuma ! :)) desigur voi posta dovezi zilnic ca sunt acolo, astept aceleasi poze zilnice si de la tine in caz contrariu vei fii dovedit un Pinocchio hilar pentru a nu stiu cata oara hahaha ne vedem "pã Lisabona" jonutule!
Cei care nu tin cu echipele romanesti isi merita soarta. Se vede din comentarii ca nu ai nicio satisfactie de la viata decat sa critici si sa te bucuri de neimplinirile altora de aceeasi nationalitate cu tine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.