Alte știri din fotbal

Cine are cărțile de titlu? Avantajele și dezavantajele granzilor din play-off: de la o FCSB blindată în 4 puncte-cheie și până la un Dinamo care arestează mingea, dar orbecăie în fața porții
3

Andrei Nicolescu, anunț uriaș după ce Dinamo a intrat în play-off: „Sunt șanse mari”
7

Veste proastă pentru Dinamo » Unul dintre cei mai buni jucători va rata prima etapă din play-off
0

Zeljko Kopic a tras concluziile înainte de play-off: „Senzaționali tot sezonul, a fost extrem de important”
0
Știri din fotbal internațional

Patronul lui Manchester United și-a distrus jucătorii: „Nu sunt suficient de buni! Aceste 5 transferuri ne-au creat probleme”
0

Anamaria Prodan, după despărțirea dintre Man și Giovanni Becali: „Dumnezeu le așază pe toate” » Ce cadou așteaptă de la jucătorul Parmei!
0

Neymar nu poate scăpa de teoria conspirației nici la Santos » Brazilianul a fost disponibil doar în doi ani!
0

Suspendarea lui Paul Pogba expiră mâine » Cu ce club din MLS negociază francezul
0
Lifestyle

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
27

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
4

Apariție-surpriză pe Arena Națională » Prezentatoarea TV a atras toate privirile la FCSB - Lyon
7
Ai ramas in istorie ...ca cel mai slab manager al lui Dimamo ! Du-te tare ca esti slab rau !! Bine ca scapam de tine ..
Domnule Prunea, dupa ce primesti un telefon si nu raspunzi, corect e sa suni dumneata inapoi, nu sa astepti si un mesaj. Hai sa zicem ca de fapt pur si simplu nu prea doresti sa vorbesti cu cel ce te-a sunat. E mai corect asa, decat sa dai explicatii puerile.
Ei, n-aveai ce cauta!!! Cascaval si-un os de ros, ca doar esti caine dar nu pana la moarte. Vezi ca mai sunt fraieri prin liga 1, stii tu mai bine. Cu asa oameni va meritati soarta.
Da prunica..Dinamo nu are nevoie de fenomene ca si tine dar nici de fenomenul balanescu!!!!! VOI DOI ATI FOST PE ACEIASI LUNGIME DE UNDA PANA CAND L-ATI LUCRAT PE REDNIC!!!!! tu si balanescu ati distrus Dinamo in acest campionat!!!!
Da prunica..Dinamo nu are nevoie de fenomene ca si tine dar nici de fenomenul balanescu!!!!! VOI DOI ATI FOST PE ACEIASI LUNGIME DE UNDA PANA CAND L-ATI LUCRAT PE REDNIC!!!!! tu si balanescu ati distrus Dinamo in acest campionat!!!!
"13 iunie e data la care Prunea își termină contractul actual cu Dinamo" mai citește și tu articolele din când în când că nu-ți face entorsa neuronul...
AI venit de foame....nu de dor pentru DINAMO. Te-ai gudurat pe mlanga Negoita la inceput.....ca un caine plouat, ai dat in suporteri (cu vorba caci altfel....), ne-ai facut GOLANI si apoi DROGATI la meciul din deplasare de la Viitorul ca mai apoi acasa cu Craiova sa ne faci ANIMALE !!! Cand suporterii au inceput sa se implice si in conducere, aducand bani de acasa.....brusc l-ai "lasat" din brate pe Negoita si ai inceput *** !!! Am spus-o inca de la inceput, ca nu aveai ce sa cauti la DINAMO si nici la FRF. Esti slab pregatit pentru o functie de conducere. Doar dai din clont si atat. Esti un personaj GROBIAN. Fugi tare de la DINAMO !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar ca n-aveai
Daca patronul si peluza lui l-au adus pe 5000 euro sa stea degeaba.. Asta e.. Sa il plateasca pe om..
Prunea e tiparu clasic de lins sub coada, este un caracter duplicitar, dupa cum bate vantu, cine e la conducere ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.