Alte știri din fotbal

Mihai Stoica a numit cel mai bun fotbalist cu care a lucrat de când a intrat în fotbal: „Le face pe toate”
0

Jucătorul lui Dinamo, luat tare de Andrei Nicolescu: „Trebuie să se dea «cu capul de pereți»”
0

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Atunci care a fost scopul acestui asa zis amical, organizat exact cand era adunarea voastra in Tusnad. Poate nu stiai, dar la Tusnad s-a vrut o adunare a maghiarilor si romanilor ptr a arata lumii ca nu este asa cum "credem" toti. Dupa reactia lui Orbansky si a tuturor maghiarilor de acolo (ptr ca romanii au deja intezis acolo) la momentul cand vad un majoritar roman cu afisul Transilvania pamant romanesc, am inteles de fapt ce faceti voi in tara noastra. Oricum dupa urmatoarele alegeri veti fi linistiti tot. UDMR si restul vostru nu sunteti partide politice. Bucurati-va de trozbal pana in 2024.
Ai învățat sa scrii și românește domnule... Kadar Laci?)) Frumoasă propaganda faci, dar noi românii avem un "defect" :nu credem minoritățile pe cuvânt)) ***....)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acest articol este făcut cu scopul de a creeat tensiuni. Eu nu vad nici o problema în ce s-a intamat...președintele clubului de fotbal a explicat foarte clar cum sta treaba....Simplu. Nu înțeleg de ce este atâta ura și avertizate în România.....și cei din ținutul Secuiesc au bubele lor...tot alimentați de politic și presa...noi tot timpul avem ceva cu alte etnii...tot timpul am fost rasisti(și cei din Ardeal...La fel ca și restul tarii)...pacat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.