Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
În afară de faptul ca nu ai capacitatea de a elabora o judecată și încerci să folosești cuvinte ofensatoare ca să convingi , nu văd nimic în ceea ce ai scris . Ești conștient ca intelectul tău se reduce la atacuri și jigniri, dar continui să o faci . Inutil, nu afectezi pe nimeni , iar imaginea ta e deteriorată de lipsa consistență a calității umane . Să vă pregătiți de 0-5 multiplicat , acolo va pricepeți cel mai bine . Sunteți “posesorii” celor mai rușinoase scoruri în lanț !
In afara ca te bagi ca ***, nimic! Esti prost.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haahaahhaaaahhaa...si eu castig primul premiu la loto !!!...
mai dubios decat *** de la kfr care nu au mai castigat un meci de vreo 8 etape chit ca au buget triplu fata de media din liga 1 si salarii de vreo 5 ori mai mari ce poti sa spui?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stiu ca esti prost dar nici chiar asa,fix aia este ca Steaua din liga 1 in ucl si e.l. este singura care a miscat ceva in ultimi ani. Steaua de pe locul 2 pe ruta necampionilor a ajuns in playofful ucl de 2 ori. kfr dupa 5 campionate furate si pe ruta campionilor a ajuns o singura data in playofful ucl. deci am demo0nstrat ca esti prost. stiu ca esti *** dar nici chiar asa,nu am avut niciodata 5 puncte avans dupa 19 etape,deci niciodata nu am alergat singuri si am terminat pe locul 2,de fiecare data am fost mult in spate si am avut de recuperat. prost esti bah. Steaua din liga 1 sigur o sa fie campioana sezonul asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dilimake asta e un caracter dubios. Desigur, se poate exprima dupa bunul plac, dar ramane un om josnic, cu toate calitatile lui de fost portar…
Titlu este dat demult Rapidului ...nu conteaza ce cred altii ...gino si burleanu lucreaza ...
Ce să zic , marele profet ! FcSB e singura echipă care aleargă singură si termină pe locul 2 . Într-un fel e mai bine , ca dacă merge in cupele europene, ia câte 5/meci și ne e rușine de ce vedem .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.