Alo, gazeta lu' peste fript, ba ioanitoaia, chiar nu sunteti in stare sa faceti audienta fara a promova aceasta nulitate absoluta numita becali??? Chiar nu aveti niciun fel de simt al ridicolului? Al penibilului? Voi si cu ceilalti fomisti de la TV...

guimaraes1.0
guimaraes1.0  •  07 Noiembrie 2022, 18:43
Postat de ce_o_mai_face_karagandy pe 07 Noiembrie 2022, 17:29

Unde mai pui ca au dat si un gol cu mana !! Auzi vorba la un arbitru ..daca marca Sut ..era hent ...asa nu a fost =))))) cea mai mare aberatie pe care am auzit-o

La *** ne merge si-asa.

ce_o_mai_face_karagandy
ce_o_mai_face_karagandy  •  07 Noiembrie 2022, 17:29
Postat de guimaraes1.0 pe 07 Noiembrie 2022, 12:51

In 2-3 meciuri revin la starea normala de acum o saptamana.crede jijelu ca mai prind vreo alta echipa fara fundas dreapta si sa joace 11 contra 10 din primul minut ?

Dansaurel
Dansaurel  •  07 Noiembrie 2022, 13:15

Nu ar fi rau sa se uite la statistica meciului. S-ar putea sa se mai pondereze. Posesie 40%-60%, suturi pe poarta 4-4, cornere 3-7, pase 278-417 (reusite 197-340), interventii portar 3-1. Asa ca, mai usurel cu superioritatea. Adevarul este ca Rapid a prins o zi mai slaba iar implicarea unora a fost sub posibilitatile reale.

paolo12
paolo12  •  07 Noiembrie 2022, 12:51
Postat de Braveheart.ro pe 07 Noiembrie 2022, 12:39

Etapa viitoare când v-o trag mititeii iar vinzi echipa și-ți bagi picioarele în el de fotbal, este?

Poate faceți ca anul trecut cu Mita Păcănele și ajungeți în play-out...

guimaraes1.0  •  07 Noiembrie 2022, 12:51

vivi.napoca1_
vivi.napoca1_  •  07 Noiembrie 2022, 12:45

Greu spre imposibil de citit presa sportiva de azi ,doar " Oda Bucuriei" echipei zcsb și a conducătorilor mareti ! Pana etapa viitoare cel puțin vom face o pauza cu cititul ca ne apuca greata !