Infringerea cu 2-0 inseamna "umilința de la Sibiu" ??? Du-te la culcare !

unurtr  •  26 August 2024, 11:01

Ascultați la mine: Popa înapoi la U Cluj și Ștefănescu înapoi la Sepsi până la iarnă! Gratis! Acum Ștefănescu va face din nou o conferință de presă în care va plânge că nu este lăsat înapoi, după ce a făcut circul de astă vară că nu vrea-vrea la FCSB :))

golf_club
golf_club  •  26 August 2024, 11:01

Propun si eu o masura radicala, nea Gigi! Ce-ar fi sa pui un antrenor adevarat la echipa, si sa il lasi sa isi faca meseria? Ce-ar fi sa nu mai imporivizati la fiecare meci, de nu mai stiu aia pe ce post trebuie sa joace? Si ce-ar fi daca ai aduce si un atacant adevarat, nu doar Popa si Tanase (care nici macar nu e atacant) ? Ah, cum ar fi?

rica86
rica86  •  26 August 2024, 10:59

cinste voua ca-l promovati! cred ca sunteti tare mandri! la sfarsit de an o sa va dati si premii, pentru cel mai bun jurnalist de sport:)))

observator_federal
observator_federal  •  26 August 2024, 10:45

Și a mai zis Becali: "Urcă tată cu mingea la picior dacă ești fotbalist! Vreti să vi-l arăt pe Mitriță, să vin la antrenament să vi-l arăt pe Mitriță?". Evident că afirmatia lui Gigi privindu-l pe "proscrisul" Mitriță a creat panică în studioul Prima si reactia imediată a nonfotbalistilor Cosmin Băleanu si Dan Udrea, primul dintre ei replicând "... Bine, nu pe Mitriță ăla de ieri, arătați-le altora, că ieri...". "Păi da' nu știu, că nici n-am văzut meciul de ieri. Ce a făcut ieri?". La unison, dintr-o dată veseli peste măsură, Udrea&Băleanu au răspuns "Păi n-a făcut nimic, tocmai asta e!!". E de mirare că fostii fotbalisti, antrenori, adversarii din teren apreciază cu toții (!) valoarea fotbalistului Mitriță, si tocmai comentatorii din redactii si studiourile TV (care îsi rup piciorul dacă se lovesc cu mingea) îl critică vehement pe oltean... Și tot "cu toții", ceea ce este suspect pentru o presă independentă și echidistantă!!

Van_Basten
Van_Basten  •  26 August 2024, 10:44
Postat de simedre_ion pe 26 August 2024, 10:19

Știi ce trebuie să faci ? Să aduci un profesionist adevărat pe banca tehnică și să-l lași să lucreze !!!

Gigi este cel mai bun antrenor in acest moment din Superliga. Nivel de Top 5 Premier League.

Van_Basten
Van_Basten  •  26 August 2024, 10:34

15 minute e mult. Prima schimbare poate fi facuta chiar in primele 2-3 minute iar a doua, pana in minutul 8.

lefter_popescu
lefter_popescu  •  26 August 2024, 10:32

Nea Valiza, ce-ai vrut sa-i faci lui Popa după 15 minute ? Sa-i schimbi pampersul ? Dar lui Lemn Tănase nu ? Mirosea cam tare pe teren ...de la mioarele dumitake și de la golul sibienilor , regulamentar marcat , dar bine " lucrat " timp de 10-15 minute ca să nu-i schimbi și pe cei din camera VAR...de pampars .

izh10
izh10  •  26 August 2024, 10:31

Sa i zica cineva totusi ca are voie doar la 5 schimbari..si asta ca s a modificat regulamentul....

Danpinalty
Danpinalty  •  26 August 2024, 10:28

sigur ca da, Popa e de vina ca joaca exact cum a jucat toata cariera, nu Fabio Capello de Pipera care l-a vazut 15 minute la tv si a crezut ca e Hernan Crespo, l-a adus pe un sac de cartofi si il mai si baga meci de meci. d-aia ai antrenor bai Capello, sa vada ce jucatori sunt in forma si sa-i bage. da ce sa stie Capello, daca a mancat numai branza de țap, face el primul 11...