Alte știri din fotbal

FRF, anunț de ultim moment » Când pot fi achiziționate ultimele bilete pentru meciul San Marino - România
0

De departe de casă, „Fachirul” Niki Dumitriu face un apel către suflarea rapidistă: „Opriți-vă!”
1

Gigi Becali a văzut lista lui Mircea Lucescu și a reacționat: „El e cel mai bun din România!”
4

Selecționerul Bosniei, pus în gardă înaintea meciului cu România: „Trei pași înaintea noastră”
0
Știri din fotbal internațional

Franța, în alertă! Ce pregătesc ultrașii la derby-ul PSG - Marseille
0

Lovitură reușită de un proprietar de club din Premier League » A câștigat incredibil, pornind cu cotă 100-1!
0

Pique a izbucnit în lacrimi în instanță: „În altă țară mi-ar fi ridicat o statuie!”
0

În ciuda sezonului dezastruos, Guardiola mai are și motive să zâmbească » Veste uriașă primită de Manchester City
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Campionatul de table din comunele limitrofe !!
Asa e! Si toate intr-un singur an!!!
Pai , nu te duci la Dumnezeu sa vezi daca vrea ?
Sa vina șumudica el este singurul om care pote sa ia de 5 ori campionatul la rând
Exact ce-i trebuie lui Becali daca vrea sa mai faca un ban, absolut cinstit de data asta. Rar poti prinde un antrenor care sa-ti dea si bani! CV-ul lui Chirila este cea mai buna propaganda pentru "asa antrenor NU!" Doar cu echipe mediocre in lista, somer de vreo trei ani (din cauza "supervalorii" desigur) "mister" Chirila e cel mai potrivit pentru o noua non-performanta la Steaua! (daca ar mai trai regretatul sau parinte i-ar pune imediat pe foc carnetul de antrenor!)
Chirila se gandeste sa puna in contractul pe un an, clauza de concediere de 1 milion si jumatate de euro. Stie ca sunt sanse 99 % sa fie dat afara dupa turul campionatului !! . Comentariul a fost o parodie pe masura subiectului , va rugam nu trageti in pianist !!!
Pe Dumnezeu il preocupa orice. Ciobanul isi inchipuie insa ca pe Dumnezeu il preocupa in mod prioritar afacerile clanului becali, din cauza unor bani donati la muntele Athos. :)))
Cred ca-i de-al nostru ăla!:)
Suntem o tara de prosti majoritara, credincioasa...cata prostie sa mai suportam noi, cei inteligenti, cand auzim asemenea tampenii...auzi "pe dumnezeu il preocupa antrenorul fcsb"...uneori nu suport ca toti incultii sa apara in presa si tv si sa debiteze toate aberatiile...
Atunci, poti sa-l iei la rinamo si sa-l pui mascota langa Patzaichin. Se castiga din ce in ce mai greu ciorba la rin, nu ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.