Alte știri din fotbal
Președintele lui U Cluj a intervenit: „Nu ne face cinste”
0
Nemaivăzut la TV! Pancu a început să țipe și l-a distrus pe Bergodi: „Eu eram arestat! Să-mi vină străin în țară să-mi bată jucătorul pe teren?!”
0
Decizia luată de Bergodi, imediat după scandalul de la CFR - U Cluj
0
Ioan Varga a reacționat pentru GSP, după meciul cu scandal de la Cluj: „Le promit asta!”
0
Știri din fotbal internațional
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Ce dramă! Genoa lui Dan Șucu pierde cu Napoli la ULTIMA fază » Clasament în Serie A
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Se pare ca unul care ii asculta ineptiile esti chiar tu si mai si comentezi la ele. Sa nu mai zic ce viata trista trebuie sa ai daca pe tine te bucura esecurile altora.
Curg ofertele de cumparare a unei echipe care de 7 ani nu mai castiga campionatul, iar prin Europa se tot face de rusine, vezi acel 10-0 cu necunoscutii aia din Norvegia !! Cine mai are timp sa asculte ineptiile pipereanului ?? Sa vedem ce va declara dupa doua saptamani, cand va constata ca a venit si al optulea an fara sa ia titlul !! Abia astept !!
Eu nu înțeleg de ce se dă mare credincios,dacă minte în halul ăsta
Asa cu pofta cum am ras aseara de prostia dedebeista si de frustrarea talpanista, rar mi s-a mai intamplat in acest an, poate la acel deja celebru 7-2? ;-))))
Gigi Valiza și lupul... Uitați-va cum își face proprii suporteri disperați ! Fecesebistilor, asa sunteți? Personal știam ca el este disperat sa obțină titlul prin orice mijloace ca sa-si mai umple buzunarele cu bani deoarece toate afacerile ii sunt în faliment, pământurile I s-au împuținat și doar din fotbal mai spera sa obțină ceva. Pt. ca nimeni nu mai are curajul sa -l penalizeze, tratează combinațiile oneroase deschis prin presa , în gura mare. Dacă va fi chemat sa dea socoteala, va spune ca talambul ca a glumit. Totuși, așteptăm ca dl.Burleanu sa facă lumina în ceea ce ii privește pe cei 3 arbitri pe care i-a mituit. Acest lucru nu poate fi dat uitării și nici recidiva privind -o pe domnișoară arbitru. Marian Iancu , pentru lucruri cu mult mai puțin grave a fost declarat persona non grata de către Mircea Sandu si comisiile FRF.
Să câștigi campionatul cu Tamm și Dawa fundași centrali e ca și cum un orb ar câștiga o cursă de Formula 1. Adică o performanță istorică incredibilă. Cei doi sunt cei mai slabi apărători pe care i-am văzut vreodată - atenție, amândoi titulari incontestabili, nu soluții de avarie la care se apelează doar ocazional
ce nu intelegi ?! ia 50 ca o vinde si inca 50 de la UCL ...e clar
...toti bucurestenii se inchina la idolul lor ...jiji ...
Voi cat mai suportati circul asta? Isi bate joc de toata lumea Gigi!
De ce tot scrieti articole despre elucubratiile acestei persoane ? Ba vinde, ba nu vinde, ba cumpara jucatori, ba nu cumpara ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.