brera30  •  22 Iulie 2024, 21:44

Sepsi, noul satelit al celor de la fcsb....

racetrack
racetrack  •  22 Iulie 2024, 21:22

A fost anulat corect golul, dar totusi saracii Buzau... :( meritau egalarea aia. Pacat de offside.

TheAngel
TheAngel  •  22 Iulie 2024, 21:20

Ce inseamna sa nu dai gol cand ai ocazii. Buzau era sa egaleze dupa o prima repriza in care nu a existat pe teren si daca erau condusi cu 4-0 nu se supara nimeni. D-aia e frumos fotbalul...jucatorii echipei gazda au profitat ca Sepsi s-a retras si au crezut pana la final in sansa lor. Concluzie: Sepsi este o echipa care se poate lupta pentru play off iar Buzau este o candidata la retrogradare alaturi de Petrolul si Botosani.

GigelPurcel
GigelPurcel  •  22 Iulie 2024, 21:17

Ciolacu a fost la meci? Nu a sunat la FRF sa faca scandal ca au anulat golul egalizator?

22cea
22cea  •  22 Iulie 2024, 20:59

Bravo mai Buzaule mai !

contrabas3
contrabas3  •  22 Iulie 2024, 20:49

Echipele românești joacă doar o repriză. Apoi se retrag și joacă un fotbal de liga a treia. Și asta îmi dă o puternică senzație de dezgust. De aceea cele mai multe echipe românești “fail” în cupele europene.