Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Doar ca la milogi li se spune “Membri cotizanți”! :-)))))
Dinamovistii fac poze cu clasamentul, sa-l puna in rama!
Cap de pluta, nu mai plange, si-a batut si Sibiul ... de circul de echipa cu care tii. Hai ca acum esti pe Digi si astepti explicatiile de la idolul tau cioban. :)))
misery...misery :D life is a sweet...misery! fcsb is a misery!
Trioul comic GG-ilie - pinti au dat-o în gard !
@all Ati sesizat dunga aia verticala, de pe tricourile cirlanilor si cum vine sponsorul BETANO, formand impreuna o cruce? Pariuri & cruci, hahaha!Asta-i inca o aroganta marca JeyJey, hahaha! La Athos, e unica speranta! Aleluia, The silent of the B-lambs! A fost un weekend pe cinste!
Parca te vad ca-ti ascuti ascutitorile la toamna ce va veni. Mobilizezi vecinii de scară, “hai bă ca avem derby cu Nea Gigi pe Ghencea, meci oficial. https://www.youtube.com/shorts/j13GE2igo3s
Toți românii civilizati au o seară fericita! Felicitări SibiuL!
Meciurile Fcsb-ului sunt programate duminica seara, la ore de maximă audiență, astfel incât (aproape) nimeni să nu rateze frumoasele prestații ale echipei lui Gigi Becali. Mulțumim eAD (Orlando Nicoară), multumim LPF (Justin Ștefan), ați făcut o bună propagandă fotbalului!!
Da, stadionul plin de PLĂTITORI
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.