chepandy777  •  16 Iulie 2024, 14:32

derby-ul Moldvei

Unomfoartesimplu
Unomfoartesimplu  •  16 Iulie 2024, 00:57

Adevaratul spectacol l-a facut antrenorul gazdelor care pe plan uman e ceva care nu se poate scrie pe hartie...

marcel2020
marcel2020  •  15 Iulie 2024, 21:36

Parca nu s-a terminat campionatul trecut...Dinamo a luat bataie in prelungiri, marca inregistrata, Botosaniul se anunta iar ciuca batailor...Nunta celui mai iubit dintre jucatori ce a mai animat aceasta zi a cartitei care se tot repeta.

talpaiadului
talpaiadului  •  15 Iulie 2024, 20:50

Otelul castiga cu mult noroc un meci interesant doar prin prisma rasturnarilor de situatie, intre doua echipe fara orizont, cu niste jucatori lipsiti de vlaga, intrecandu-se in greseli personale si comportandu-se de parca atunci se intalnisera pentru prima oara cu coechipierii lor. Arbitraj slab, cu jucatorii Botosaniului iertati de niste cartonase galbene clare ca lumina zilei, dar si cu un penalty neacordat Botosaniului in ultimele minute, cand Cisse si-a prelungit prea mult mingea in propriul careu si apoi si-a lovit peste picior adversarul, in incercarea de a o degaja. Comportament halucinant al lui Bogdan Andone, care si-a pierdut cumpatul si s-a dat intr-un spectacol de prost gust, facand rau propriei echipe atat la acest meci cat si in urmatoarele etape cand el va fi suspendat.

rocky3
rocky3  •  15 Iulie 2024, 20:24

Mamă ce mai plâng comentatorii digi că *** este condus!:) Acum cer 10 minute prelungiri că poate mai dau 2 goluri!:)))

mereugigist
mereugigist  •  15 Iulie 2024, 20:02

Alex Pop joacă la Oțelul, nu la Botoșani. Apoi , cum întorceau scorul de la 1 - 0 pt. ei , botoșănenii?